Коли дівчина готова до сексу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Інтим також треба організовувати по науці. Ми знаємо, коли хлопець на побаченні може переходити до рішучих дій.

На першому побаченні ще вкрай складно припустити, що буде на другому і коли нові знайомі перейдуть від обговорення нового кінофільму до чогось більш суттєвого.

До того ж, не завжди просто перейти межу, яка відділяє безневинний столик у кафе від затишного ліжка з ароматом азартного сексу. Втім, сучасні жінки не звикли чекати милостей від природи і її сильної половини, і тому схильні самі ненав’язливо підштовхнути своїх хлопців до рішучого руху.

Чоловікам деколи тільки і залишається, що уважно стежити за цими жіночими знаками, які оповіщають – поря, я готова! Ось деякі з цих знаків.

1. Вона притискається

Ваше перше побачення пройшло успішно. О, на друге вона погодилася прийти до тебе подивитися новий фільм! Це вже щось. Тільки не форсуй, друже – не виключено, що вона просто розділяє твою захопленість творчістю Кіану Рівза. Але якщо вона присіла поруч, якщо вона поступово наближається до тебе, нахиляє до тебе голову, притискається окремими частинами тіла, то, швидше за все, треба діяти швидко. Інакше вона подумає, що ти нею не цікавишся.

2. Вона хіхікає – поправляє волосся – посміхається

Гуляючи з дівчиною під час побачення, ти хочеш її поцілувати. Похвально! Але тобі, напевно, захочеться дізнатися наперед, як вона до цього поставиться. Зверни увагу на таку ознаку. Якщо вона хіхікає в відповідь на твої слова, потім тонко грає своїм волоссям, а потім чарівно посміхається, є шанс, що поцілунок виявиться щасливим, і ви неодмінно продовжите і розвинете успіх.

3. Вона сама починає слати текстові повідомлення по мобільному

Це явна ознака того, що вона відчуває потребу в твої увазі до неї. Тепер, якщо при новому побаченні ти не зробиш рішучий хід, вона припинить слати свої СМСки тобі й почне їх слати іншому адресату.

4. Вона допускає випадкові дотики

Іноді дотики ні про що таке не говорять. Ні до чого не зобов’язують, наприклад, її рука, яка спирається на твою руку при поїздці на ескалаторі в метро. Але якщо вона доторкається тебе, коли їй не потрібна особлива допомога, коли вона затримує свою руку в твоїй руці просто так, без особливої ​​необхідності, коли ти відчуваєш цей дивовижний потиск її руки, це практично офіційна пропозицію до тебе зробити наступний чоловічий крок.

"); $("#textVersion").text("Коли дівчина готова до сексу?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22272"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Коли дівчина готова до сексу?