Як продовжити молодість? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Регулярні заняття сексом дозволяють шкірі довше залишатися пружною і молодою, а також знижують ризик передчасної смерті.

Учені проаналізували вплив регулярного сексу на організм і виявили декілька нових причин, що говорять на користь подібного заняття.

Секс тримає тіло у формі і тонусі. «Завдяки сексуальні активності підвищується настрій і загальний стан організму, це провокує бажання займатися собою, а не вести пасивний спосіб життя», – стверджує докторр Памела Пік.

«Під час занять сексом активізується велика кількість м’язів, це допоможе зберегти тіло в тонусі», – додала вона.

Також секс продовжує молодість! Під час статевого акту збільшується продуктивність вітаміну D в організмі, за рахунок чого ти виглядаєш і відчуваєш себе молодше.

І наостанок, недавнє дослідження британських вчених показало, що у чоловіків, які займаються сексом два рази на тиждень, ризик передчасно смерті на 50% нижче, ніж у тих, хто займається сексом менше одного разу на місяць.

"); $("#textVersion").text("Як продовжити молодість?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22276"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як продовжити молодість?