Чи варто заводити курортний роман? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Хочеш по повній відтягнутися після робочих буднів? Ми так тебе розуміємо! Але перш ніж скуштувати всю красу відпочинку, задумайся, чи варто воно того.

Ти сидиш з друзями в клубі, і раптом помічаєш, що пишногруда засмагла блондинка кокетливо поглядає на тебе через барну стійку? Ну що ж, вітаємо, це успіх.

Але перш, ніж піддатися природному інстинкту і замовити загадкові незнайомці «Мохіто», тричі подумай.

Аргумент № 1 на користь утримання

Невелика інтрижка під час відпочинку – це чудово! Тільки якщо вдома тебе не чекає вірна і любляча дружина.

І не варто тішити себе думкою: «Що відбувається в Вегасі, залишається у Вегасі». Особливо, якщо ти поїхав на відпочинок з компанією нерозлучних друзів.

Природно, ти беззаперечно довіряєш своїм вірним товаришам! Але подумай сам, невже немає ні найменшого шансу, що один з них мимоволі проговориться своїй подрузі? А там, дивись, і до твоєї чутка дійде.

Тому, якщо ти маєш намір провести незабутню відпустку в обіймах чарівної незнайомки, чим менше того буде свідків – тим краще.

Аргумент № 2 на користь утримання

Відпустка, літо, нерозсудливість …

Під час відпочинку ти, швидше за все, відключиш мозок і будеш діяти на автоматі. Воно й зрозуміло, адже весь рік ти трудився не покладаючи рук.

Але не смій, чуєш, не смій забувати про «захист»! Нехай навіть ти і будеш на всі 100% упевнений, що твоя обраниця не може представляти загрозу твоєму сексуальному здоров’ю.

Ти ж не хочеш, щоб твій відпочинок мав «венеричний післясмак»?

Аргумент № 3 на користь утримання

Погодься, що кандидатка психологічних наук навряд чи дозволить собі слабкість – роман без зобов’язань, твоя мета – прекрасне створіння з широко розкритими очима. Так що, зачаровуючи свою даму, не перестарайся, бо інфантильна красуня може захотіти «продовження банкету».

До того ж, у такого загадкового, розумного і респектабельного героя-коханця як ти, неможливо не закохатися. Ти ризикуєш, навіть за умови, що починаючи свої короткочасні стосунки і ти, і вона прекрасно усвідомлюєте, чим це все закінчиться.

Але, що ми все про погане та про погане. Курортний роман – відмінна річ, якщо ти зможеш дотриматися всіх запобіжних заходів.

Тут ти і свою полігамну сутність потішиш, і здоров’я поправиш. Ще й заведеш цікаві, а може навіть і корисні, знайомства.

Моральна, рівно як і фізична, розрядка додасть тобі сил і оптимізму для виконання роботи. До того ж, після відпустки ти будеш сповнений спогадів не тільки про пекуче сонце, море і пісок.

"); $("#textVersion").text("Чи варто заводити курортний роман?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22279"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи варто заводити курортний роман?