Що робити на переривах? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
10-хвилинна перерва в роботі – штука корисна, якщо витратити її не на похід в курилку. Нижче – 5 корисних альтернатив перекурів. Запам’ятовуй.

Підкріпись і заспокойся

Є 10 хвилин? Зроби салат.
У яйцях багато триптофану – амінокислоти, що перетвориться в серотонін, який в свою чергу допомагає мозку розслабитися. Захопи з собою круто зварене яйце, шість грибів (в них містяться бета-глюкан, що оберігає тебе від стресу) і жменю крес-салату (ензими в ньому нейтралізують гормони стресу).

Втомився? Відірвися від монітора і піди на кухню. Витягни свої припаси, дрібно все наріж, змішай, приправ і з’їж. І відчуй приплив сил і спокою.

Випий для розслаблення
Чаю, звичайно ж. Але не простого, а з квітами лайма – вони володіють спазмолітичним ефектом, який допоможе твоєму скрученому стресом шлунку.

Роздави напругу

Невеликий масаж активних точок – і ти свіжий і бадьорий.
Масажуй кожну точку круговими рухами по 15 секунд, після 5-секундної перерви переходь до наступної точки.

1) Помасажуй перенісся кінчиком пальця, потім переходь до скронь. Виски масажуй кінчиками двох пальців.

2) Кінчиками пальців помасажуй трапецієподібний м’яз, потім великими пальцями масажуй основу шиї.

3) Переходь до точки «Перикард 6», розташованої на обох передпліччях на відстані ширини трьох пальців вище зап’ястя. Масажуй двома пальцями спочатку одну, потім іншу руку.

4) Кінчиками великого і вказівного пальців однієї руки гарненько розімни точку, що знаходиться на долоні іншої руки між основами великого і вказівного пальців.

Повтори пункти 1-4 двічі.

Чорний список

Втомився? Сядь спокійно, розімни пальці … і напиши список того, що тебе найбільше дратує на роботі. Психологи стверджують, що це допомагає заспокоїтися. Якщо одного написання виявиться мало, можеш порвати список в дрібні шматки, кожен раз складаючи розірване вдвічі. Заодно зміцниш пальці.

І знову випий

На цей раз – соку. Але не якого доведеться, а з апельсинів. Соку двох апельсинів вистачить, щоб зняти стрес. Втім, можеш навіть не пити, тут вся справа в запаху – аромат апельсинів стимулює альфа-хвилі мозку, і стрес відступає.

"); $("#textVersion").text("Що робити на переривах?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22264"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що робити на переривах?