Чому навчити сина? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ти став батьком, і у тебе син? Вітаємо – твоїх чоловічих турбот додалося: дізнайся головне, чому необхідно навчити нащадка.

Бути вихователем свого сина – це просто супер! Давай зорієнтуємося, чому його варто вчити в першу чергу

1. Дивитися прямо в очі

Ця звичка викликає повагу до людини з боку співрозмовника. Хлопчик повинен розуміти, що прямо в очі дивляться відкриті та впевнені у собі люди. А ще на простягнуту у вітанні руку потрібно відповідати міцним рукостисканням.

2. Вчитися бути хорошим чоловіком

Тут мало слів – треба виховувати майбутнього чоловіка особистим прикладом. Як? Не соромитися при сині проявляти любов і повагу до своєї дружини і його матері. Цей побачений в родині досвід він, швидше за все, привнесе і в свою сім’ю.

3. Бути жалісливим, але не слабким

Справжній мужик завжди милосердний з більш слабким. Він не стане так чи інакше «добивати» такої людини. Ось в цьому і є його сила.

4. Бути сприйнятливим до всього нового

Батько повинен поставити собі мету – зробити так, щоб його спадкоємець став розумнішим, освіченішим, сильнішим і різнобічніше його самого. А інакше в чому сенс виховання майбутнього чоловіка?

5. Не прагнути відшукати найгірше в людях

Необхідно дати зрозуміти синові вже з його малих років, що будь-яка людина гідна поваги, крім запеклих негідників. У всякому разі, малюк повинен засвоїти, що при першій зустрічі з незнайомою людиною він завжди і скрізь повинен бути шанобливий до незнайомця.

6. Бути готовим до труднощів

Чоловік, готуючи свою «зміну», просто зобов’язаний підготувати хлопчиська до того, що на його, а не на жіночі, плечі ляжуть в майбутньому багато проблем. Навчитися вирішувати їх зможе тільки той, хто з юних років привчається до строгості, дисципліни у вчинках і праці. Найкраще навчити цьому зможе батько, перебуваючи поруч з сином і показуючи йому все це на особистому прикладі.

7. Розуміти, що ніщо не відбувається само собою

Нехай твій хлопець ставить тобі якомога більше питань. Це просто здорово! Приготуйся до того, що якісь з них будуть дуже незручними. Навчи його прибирати за собою, бути акуратним, поважати працю інших людей, в першу чергу працю і турботи своєї матері. Тоді він виросте чесним і відповідальним чоловіком.

"); $("#textVersion").text("Чому навчити сина?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22254"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому навчити сина?