Як знайти хорошого перукаря? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Справжні професіонали на дорозі не валяються. Як знайти перукаря, який влаштовуватиме тебе у всьому?

1. Зверни увагу на зовнішній вигляд майстра, а особливо на його волосся. Якщо стрижка тобі подобається (навіть якщо це жінка), швидше за все, цей перукар знає толк в зачісках.

2. Запитай, що б він хотів поміняти в тобі і не гнівайся, якщо майстер почне тебе критикувати. Його завдання – зробити з тебе красеня, тому прислухайся до його порад. Але пам’ятай, що не можна погоджуватися на все, що тобі запропонували.

3. Щоб ви один одного правильно зрозуміли, принеси наочний приклад того, як ти хочеш виглядати: фотографію, сторінку з журналу, постер. Хороший перукар вислухає твої побажання і запропонує відповідний варіант. Зазвичай виявляється, що зачіска з картинки в житті не носибельна або не підходить твої формі обличчя.

4. Після стрижки попроси перукаря показати, як потрібно укладати волосся. Адже, можливо, постриг він тебе добре, але ти не знаєш, що зі своїм волоссям тепер робити.

"); $("#textVersion").text("Як знайти хорошого перукаря?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22221"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як знайти хорошого перукаря?