Як покращити зір? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Вчені з’ясували, що носіння спеціальних контактних лінз під час сну здатне поліпшити зір і усунути необхідність надягати окуляри для читання.

Техніка – яку експерти порівнюють з фігурними дужками для зубів – змінює форму очей, покращуючи зір без окулярів або хірургічного втручання. Лінзи злегка тиснуть на око, в результаті чого відновлюють його правильну форму.

Добровольці носили спеціальні лінзи вночі і не надягали їх вдень. Це, в кінцевому рахунку, позбавило їх від необхідності носити окуляри. І оскільки вони не носили лінзи вдень, очі отримували достатню кількість кисню.

Більшість людей середнього віку відчувають деяке вікове зниження зору відоме як «пресбіопія». Але дана техніка здатна виправити і поліпшити зір, стверджують вчені.

"); $("#textVersion").text("Як покращити зір?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22227"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як покращити зір?