Як покращити сон? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Здатність засипати тоді, коли потрібно і так само прокидатися – рідкісний талант. Якщо ти не Штірліц, який міг миттєво вирубитися в будь якому відповідному для сну місці з гарантією, що через півгодини він прокинеться без всякого будильника, запам’ятай наші поради.

Білий еліксир сну

Краще снодійне – це молоко. Принаймні, так стверджує директор Центру сну Сан-Дієго доктор Мілтон Ерман і The American Journal of Clinical Nutrition. А все тому, що в молоці міститься білок альфа-лактабумін, що дає мозку сигнал засипати. Таким чином, молоко покращує якість сну вночі і при цьому не знижує рівень концентрації уваги на ранок, що є поширеним побічним ефектом снодійного. Правда, заїдати молоко печивом перед сном не варто – цукор може звести нанівець всі заколисливі дії молока.

Вітер співає колискову

А якщо вітру немає – влаштуй його собі сам. Особливо в тому випадку, якщо тобі заважає заснути сторонній шум. Тому що кращий спосіб заглушити зовнішні шуми, будь то голоси сусідів за стіною, цокіт каблуків за вікном або стукіт дверей – створити біля ліжка слабке джерело нейтрального шуму, який м’яко відфільтрує зовнішні подразники. Кращий варіант для жаркої погоди – тихе дзижчання невеликого вентилятора. Втім, білий шум з радіоприймача теж підійде.

 Шкарпетки? Звичайно!

Це сексом в шкарпетках займатися не можна. А спати в шкарпетках – цілком прийнятно і навіть рекомендується, якщо у тебе є проблеми з засипанням. Доведено базельською Лабораторією Сну.

Справа в тому, що в процесі засипання організм перерозподіляє тепло, відводячи його від тіла і направляючи до кінцівок. Занадто холодні ноги вимагають більше тепла, ніж передбачено системою, що порушує природний викид мелатоніну, гормону, що регулює цикли сну і неспання. Шкарпетки цю проблему усувають. Вибери для сну не надто теплу вовняну пару без тугих гумок, що утрудняють кровообіг.

Контейнер для думок

Якщо перед сном ти лежав у ліжку, обдумуючи майбутні справи, немає нічого дивного в тому, що тобі важко заснути – ти зосереджений на запам’ятовуванні цінних думок, а не на засипанні.

Тому просто тримай біля ліжка блокнот і ручку – ти зможеш записати всі свої ідеї, не встаючи з ліжка, і спокійно відправитися в обійми Морфея. До того ж на психологічному рівні записування проблеми створює відчуття її вирішення. Більш того, не виключено, що обдумавши проблему перед сном, ти прокинешся з її рішенням в голові – саме так Менделєєв зробив найважливіше відкриття свого життя. Ми маємо на увазі не горілку, а періодичну таблицю елементів.

Чим темніше, тим краще

Причому не тільки вночі, але і безпосередньо перед сном. Яскраве світло ламп, мелькання яскравих картинок на телеекрані і навіть світіння монітора можуть порушити твій відхід до сну. Тому якщо ти не мислиш вечора без кіносеансу, хоча б намагайся закінчувати перегляд раніше, так щоб єдиним джерелом світла в приміщенні деякий час перед засинанням була неяскрава лампа для читання.

"); $("#textVersion").text("Як покращити сон?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22204"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як покращити сон?