Що впливає на сексуальний потяг? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Британські вчені провели експеримент, в ході якого з’ясували, які саме продукти негативно відображаються на лібідо. Дані дослідження вони опублікували в журналі «New England Journal of Medicine».

Найгірше для твого сексуального життя, як виявилося, є вживання сиру з коров’ячого молока. Справа в тому, що в сирі містяться гормони росту, які здатні порушити гормональний фон.

Також не рекомендується вживати солодкі газовані напої, оскільки вони сприяють зайвій вазі, карієсу і обезводненню. Все це зменшує лібідо.

Третє місце в топ найнебезпечніших продуктів для сексуального життя займають чіпси. Вони готуються при дуже високій температурі на олії. В результаті термічного впливу виділяються хімічні сполуки, які здатні нашкодити регулювання гормонів.

Вчені рекомендують відмовитися, або хоча б максимально знизити кількість уживаної кави тим, хто стурбований своїм сексуальним життям. Надмірне вживання кави шкодить наднирковим залозам, а це, в свою чергу, негативно відображається на виділенні статевих гормонів.

"); $("#textVersion").text("Що впливає на сексуальний потяг?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22210"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що впливає на сексуальний потяг?