Як кинути палити? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Питання – як кинути палити – мучить не одне покоління чоловіків. Деякі вважають панацеєю електронні сигарети.

Ти помітив, що не можеш кинути курити, тому що постійно знаходиш різні причини? Куриш вже не перший рік, знаєш, що крапля нікотину вбиває коня, що куріння шкодить здоров’ю. Розумієш, що кинути потрібно, але не вистачає духу? На питання «чому не кинув?» Відповідаєш: у мене проблеми на роботі, у мене відпустка, а як же пиво без сигаретки, після сексу потрібно покурити, у мене складний період в житті, у мене немає залежності, я можу кинути в будь-який момент . Прочитав про себе?

Чи є альтернатива палінню?

Цукерки та інші солодощі

Вживаючи солодке, ти ризикуєш набрати зайву вагу.

Морква

Їж на здоров’я – морквина поліпшить зір!

Насіння соняшника

Сміття навколо, першіння в горлі

Таблетки і краплі від куріння

Такі засоби добре допомагають при застуді

Кодування

Ну, може й допоможе на кілька місяців, а потім знову потягнешся за сигаретою

А знаєш, як палити без шкоди для здоров’я?

Кинути палити ти зможеш, якщо тільки сам цього захочеш. Реально працююча альтернатива палінню і свіжий тренд у світі курців – електронна сигарета!

Що таке електронна сигарета?

Електронна сигарета – це винахід для тих, хто бажає зменшити шкідливі наслідки згубної звички для свого організму. Електронна сигарета імітує процес куріння шляхом генерації пари, яка може містити нікотин в різних кількостях, або не містити його зовсім.
Електронна сигарета утворює пару, а не дим. Дим – продукт горіння, містить шкідливі сполуки, в тому числі смоли, кислоти, масла. Пар електронної сигарети містить лише вологу з повітря, нікотин і пропілен гліколь (не токсичний наповнювач, використовується в харчовій промисловості). По смакових і фізичних якостях пар електронної сигарети сильно схожий на дим звичайної тютюнової сигарети.

Така сигарета збереже твоє здоров’я та здоров’я оточуючих людей.

Електронна сигарета не містить канцерогеннів і більш ніж 4000 інших шкідливих речовин (включаючи смоли), що виділяються при курінні звичайної сигарети. Ти можеш палити, і не турбуватися за своє здоров’я.

Пожежобезпечність. Якщо раптом ти заснеш з електронною сигаретою в руках, твої родичі не побачать по телевізору сюжет про згорілу квартиру.

Економія грошей. Можеш курити днями, рідини вистачить надовго, та й коштує вона недорого.

Можна палити навіть у метро. На електронну сигарету не розповсюджується заборона щодо куріння в громадських місцях.

У користувачів електронної сигарети не з’являється неприємний запах з рота, не жовтіють і не смердять пальці рук, не утворюється наліт курця на зубах.

82% курців кинули палити за допомогою електронної сигарети

З усіх курців, які кидають курити, тільки одиниці досягають успіху і долають психологічний і фізичний бар’єр, пов’язаний з відмовою від сигарет. Тому вражає успіх курців, які скористалися допомогою електронних сигарет – 82% повністю кинули палити. (Результати опитування 1530 користувачів електронних сигарет, статистична похибка 3%). До слова, Джонні Депп курить електронну сигарету.

Що кажуть лікарі про електронні сигарети?

Лікарі-онкологи стверджують, що електронна сигарета не приносить шкоди організму. Провівши ряд досліджень, незалежні експерти з’ясували, що онкологічні захворювання не можуть бути викликані складом дисперсійної рідини, застосовуваної в цих виробах.

Лікарі-кардіологи також стверджують, що використовувати її замість класичного тютюну – доцільно. Спостерігаючи за людьми, які перейшли з традиційних тютюнових виробів на електронну імітацію, вони прийшли до висновку, що через 4 місяці після такого переходу у курців поліпшується життєвий тонус і нормалізується здоров’я. Зникає задишка, зменшується частота нападів тахікардії, брахикардія, серцеві ритми поступово відновлюються.

Тому медики вважають, що замовити електронну сигарету замість частих покупок сигарет, сигар або трубкового тютюну не тільки вигідно, але й сприятливо для здоров’я.

"); $("#textVersion").text("Як кинути палити?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22200"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як кинути палити?