Які овочі їсти весною? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ти прагнеш бути здоровим і все робити по науці? Ми знаємо кілька зелених рецептів здоров’я.

Нарешті пригріло сонце і із землі полізла молода рослинність! Ти, звичайно, можеш піти в супермаркет і купити овочі та фрукти, які можна придбати цілий рік. Але задайся питанням – чи завжди вони корисні, якщо здатні пролежати на прилавках не один тиждень і не зіпсуватися?

А між тим, є корисні овочі, які можна спробувати на смак тільки обмежений час у році.

Пропонуємо твоїй увазі три весняні рослинних продукти, які ненадовго прикрасять здоровий стіл здорового чоловіка.

1. Кінські боби
Свіжими їх можна дістати тільки навесні. Діставати з доведеться в два етапи – спочатку з стручка, а потім з горошини, покритої жорсткою шкіркою. Вони мають яскраво виражений горіховий аромат і м’ясисту текстуру. Їх можна обсмажити, а потім додавати в картопляне пюре або пасту.

2. Рамп
По суті це просто дика цибуля. У їжу йдуть і цибулина і зелені відростки. За смаком нагадує щось середнє між часником і цибулею-пореєм. Перед вживанням треба згадати, що рослина ця досить гостра. Так що краще її не переїсти, щоб не заробити проблеми з травленням.

3. Англійський горох
Яскраво-зеленого кольору з солодким смаком і хрусткою текстурою, цей продукт, будучи з’їденим, дуже швидко і ефективно переробляє свій цукор в крохмаль. Тому його краще всього їсти в сирому вигляді. Необхідно пам’ятати, що зберігати їх у холодильнику можна не більше двох діб. Додавайте в пюре і салати.

"); $("#textVersion").text("Які овочі їсти весною?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22191"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які овочі їсти весною?