Що дратує жінок? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ти – практично ідеал. Але іноді ти поводишся як пітекантроп, забуваючи, що поряд з тобою тендітна дівчина. Ми з’ясували, які чоловічі недоліки дратують жінок, чому деякі звички доводять дівчат до сказу, і чим це все може закінчитися.

Чи то в силу виховання, чи то в силу характеру я спокійно ставлюся до подібного. У цій статті я розповім про менш лояльних жінок, яких виводять з себе, здавалося б, самі безневинні чоловічі дії. Пропоную розібратися разом, хто винен, і що, в такому разі, робити.

1. Кривляння

Якщо твоя улюблена злиться, коли ти сидячи за обіднім столом починаєш пародіювати політиків, швидше за все, її дратують не твої кривляння, а той факт, що її образ справжнього чоловіка розходиться з тим, що вона бачить зараз.

Іншими словами, не такі вже й погані твої пародії, і прем’єр-міністр у тебе виходить особливо смішним, вся справа в тому, що ти не вкладаєшся в рамки, які твоя улюблена змайструвала для тебе.

Хто винен: ти не винен

Що робити: перше, поговори зі своєю коханою і попроси пояснити причини її невдоволення. По-друге, запишися в театральну студію. Самовиражайся в спеціально відведеному для цього місці.

2. Ти залишаєш відкритим тюбик зубної пасти

Не повіриш, та й я сама насилу вірю цій статистиці, але факт залишається фактом: 8 з 10 жінок нервують з цього приводу. Як ніби інших приводів мало!

Хто винен: Ти не винен. Ну, можливо трохи.

Що робити: Перший варіант, найпростіший: не забувати закривати цей нещасливий тюбик. Друге рішення: перетвори недоліки в достоїнства! Вигадай гру: за кожен твій промах, коли твоя улюблена закрила пасту замість тебе – виконуй її еротичне бажання. Думаю, через місяць ти вирішиш, що тобі простіше: закрити тюбик, ніж знову вбиратися в рожевий костюм зайця з трояндою в роті.

3. Перегляд кровожерливих фільмів під час їжі

Можливо, ти знаходиш деяке задоволення в тому, щоб їсти стейк, в той час як на екрані Ганнібал Лектер робить свої криваві справи. Можливо, ти великий фанат Квентіна Тарантіно і вважаєш кадри з «Безславних виродків» неперевершеними. Розумію. Але й ти зрозумій, жіноча психіка слабкіше твоєї, і має набагато нижчу інтенсивність, тому вимкни «Пилу 3» і принеси свої улюблені нашатир.

Хто винен: Ти

Що робити: Переглянути фільмотеку, частіше вечеряти з коханою в ресторані, відвести для перегляду фільмів-жахів спеціальний час і обговорити його зі своєю дівчиною.

Запропонуй своїй пасії такий варіант: раз на тиждень ти влаштовуєш тематичний перегляд фільмів жахів, а вона в цей час відвідує СПА. І вовки ситі, і нерви цілі.

4. Метеоризм

З дитинства нам твердять: це непристойно. З цим переконанням ми перетворюємося у дорослих дядьків і тьоток, які стримують свої природні позиви. Але ти не з таких! Ти – не стримуєш себе. Одна справа, якщо ти страждаєш від метеоризму вночі. У народі нічний метеоризм називають «синдромом браку шкіри»: як тільки закриваються очі, шкіра сильно натягується, змушуючи відкритися інший отвір … І зовсім інша справа, якщо ти не соромлячись, пускаєш гази протягом дня. Звичайно, нічого кримінального в цьому немає, але якщо твоя улюблена все ж попросила тебе «бути тихіше”, то поважай її право дихати на повні груди.

Хто винен: Твій раціон

Що робити: Надмірне газоутворення є або наслідком дисбактеріозу, коліту, запору, гастриту, панкреатиту, холециститу, або надмірної любові до чорного хлібу, квашеної капусти, молока, квасу, бобових, картоплі та сильногазованих напоїв. Тому, по-перше, звернися до лікаря, а по-друге, виключи з раціону вищеперелічені продукти.

5. Гучний спів в душі

Напевно, твоя мама хвалила вокальні дані і всіляко заохочувала спів. Але ти виріс, а в будинку з тобою живе інша жінка. І цю, іншу жінку, твої вокальні дані дратують.

Хто винен: погана звукоізоляція ванної кімнати

Що робити: Скажи своїй коханій, що спів корисно для здоров’я: звук, що зароджується під час співу, тільки на 15-20% іде у зовнішній простір. Інша частина звукової хвилі поглинається внутрішніми органами, приводячи їх у стан вібрації. Цей своєрідний вібраційний масаж внутрішніх органів може стимулювати і покращувати їх роботу. Адже вона хоче, щоб ти був здоровий і повний сил?

6. Синдром Плюшкіна

Хоч ви, чоловіки, і жартуйте про безлад в жіночій сумці, ваші шафки в тумбочці можуть позмагатися за кількістю непотрібних предметів. Навушники від першого касетного плеєра, збільшувальне скло, пластмасова вилка, гумовий динозавр, льодяники, кульки для підшипників, оправа від окулярів, чеки з супермаркету, колекційна модель машини масштабу 1:43, і ще десяток дивовижних предметів я знайшла в тумбочці біля колеги, який люб’язно надав мені її для інспекції заради слідчого експерименту. Я дуже сподіваюся, що, як і у мого колеги, у тебе не «синдром Мессі”, а банальна неохайність. Але будь обережніше, даний синдром розвивається несподівано для оточуючих. Спроби викинути непотрібні речі сприймаються в багнети. Іноді справа доходить до істерик з боку хворого. З часом стан людини може погіршуватися.

Хто винен: ти і маломістка тумбочка

Що робити: перше, зізнатися собі, що весь цей мотлох ти не можеш викинути не тому, що сильно ним дорожиш, а тому, що тобі просто лінь. По-друге, навести порядок. По-третє, влаштувати змагання: в кінці тижня демонструвати дівчині свою тумбочку в обмін на демонстрацію її сумки – хто виявився великим нечупарою, той і виконує бажання іншого.

На закуску

Моє глибоке переконання таке: якщо тебе щось дратує, то причина, перш за все не в подразнику, а в особистому ставленні до цього: будь то дія, предмет, або дурна звичка.

Іноді ми не приймаємо людей в наше життя по абсурдних причинах і дратуємося через дрібниці. А іноді – приймаємо їх недоліки такими, які вони є.

Вся справа у відношенні.

Щиро бажаю тобі знайти жінку, яка без докорів буде діставати твої шкарпетки під дивана, а ти в свою чергу, не пререкаючись, будеш дивитися з нею мелодрами і обирати нову, п’яту по рахунку сумочку.

"); $("#textVersion").text("Що дратує жінок?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22169"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що дратує жінок?