Як влитися в новий колектив? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Час від часу практично всім доводиться міняти роботу і звикати до нових співробітників і начальства.
Від того, наскільки швидко і вдало вам вдасться влитися в колектив, залежить і ваша кар’єра, і ваш душевний комфорт. Отже,

Будьте працелюбні
Не запізнюйтесь, не йдіть до закінчення робочого дня. Але затримуватися теж не варто, як і проявляти зайве завзяття. Не давайте приводу думати, що хочете вислужитися перед начальством або «підсидіти» когось із співробітників. Просто беріться за роботу, уважно стежте за виконанням своїх обов’язків, виконуйте всі доручення в строк. Це найголовніше. Ревність і компетентність можуть розташувати до вас колег.

Цікавтеся
Як можна раніше постарайтеся чітко з’ясувати свої обов’язки і об’єм роботи. Уточніть у безпосереднього керівника, що конкретно (інструменти, обладнання, довідники, бази даних і т.д.) знадобиться для її виконання. Крім того, запишіть імена співробітників, їх посади. І не сидіть сумним – будьте привітні і отримаєте у відповідь таке ж відношення.

Не бійтеся
Відженіть страхи та невпевненість у собі. Вас узяли на це місце, значить, припускають, що з обов’язками ви впораєтеся. Навіть, якщо це ваше перше місце роботи, все одно у вас є відповідні знання і хоч якийсь досвід.

Радьтеся
Не соромтеся запитувати поради – задавайте питання колегам та безпосередньому начальству. Цим ви покажете повагу до їхнього досвіду і інтерес до роботи. Однак не перестарайтеся. Постійні питання по дрібницях будуть тільки дратувати.

Налаштуйтеся на загальну хвилю
Будьте тактовним і уважним. Якщо на роботі прийнято звернення на «Ви», не варто «тикати» навіть тим, хто цілком годиться вам у подружки. Принаймні, на перших порах. А якщо відносини супердемократичні, то не потрібно представлятися співробітникам як «Варвара Миколаївна». Навіщо будувати додаткові бар’єри в спілкуванні?
Ви дуже швидко увіллєтеся в колектив, якщо не станете відмовлятися від пропозицій пообідати разом з колегами або піти кудись після роботи. Ніщо не допомагає зблизитися з колективом так, як неформальна обстановка.

Дотримуйтесь нейтралітет
Майже в кожному колективі в тій чи іншій формі є свої любимчики. А буває, що існує кілька конкуруючих груп. І вже практично скрізь зустрічаються симпатії і антипатії окремих працівників один до одного. Будьте з усіма ввічливі, але і в друзі не набивайтеся. Займіть позицію спостерігача і дотримуйтеся нейтралітету.

Менше говоріть, більше слухайте
Не поспішайте розповідати малознайомим людям подробиці особистого життя. З іншого боку зайва конспірація теж нашкодить. Тому, коли вас запитують про сім’ю, хобі, рідне місто або щось ще, що не стосується роботи, не напускайте на себе таємничий вигляд. Людям просто цікаво знати, хто прийшов до них в колектив, а без «особистих» запитань тут не обійтися.

Контролюйте ситуацію
Постійні прохання колег зганяти за пляшками в магазин, доробити нудну механічну роботу або прибратися після роботи в кабінеті говорять вже не про те, що вас прийняли в колективі як рідного, а про те, що знайшли людину на побігеньках. Постарайтеся уникати таких проблем і навчитися говорити “ні”.

"); $("#textVersion").text("Як влитися в новий колектив?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22175"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як влитися в новий колектив?