Топ-3 поради для бородатих чоловіків PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Найкорисніші і універсальні поради по догляду за густою рослинністю на обличчі.

1. Борода тебе повнить

Відрощуючи бороду, переконайся, що вона дійсно йде тобі. Адже якщо в тебе кругле обличчя або повні щоки, ти будеш виглядати ще більш повним. Пам’ятай, що густа рослинність на обличчі більше підходить чоловікам з витягнутим і овальним обличчям.

2. Немита борода виглядає погано

Брудна борода, як і волосся на голові, виглядає неохайно, якщо її не мити. Волосся на обличчі потрібно утримувати в чистоті, «стіраючи» шампунем і теплою водою раз на два дні, а розчісувати – кожен день.

3. Підстригай бороду

Якщо хочеш відростити довгу бороду, це не означає, що її зовсім не потрібно стригти. Намагайся щодня підрівнювати її триммером або звичайними ножицями. Відрощуючи волосся на обличчі, переконайся, що борода дійсно тобі йде. Також зауваж, чи рівномірно росте волосся на твоєму обличчі. Якщо вона росте пучками, можливо, тобі варто забути про свою затію.

"); $("#textVersion").text("Топ-3 поради для бородатих чоловіків" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22149"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-3 поради для бородатих чоловіків