Що їсти на перекусах? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Що може бути важливіше правильного перекусу між основними прийомами їжі? Хіба що здоровий сон, регулярний секс і власне основні прийоми їжі, але про це іншим разом. Зараз зосередимося на тому, що заважає тобі скинути пару кілограм зайвої ваги.

Неправильний вибір продуктів для перекусу – це один з основних бар’єрів між твоїми кубиками і очима оточуючих. Тому що в неправильному перекусі занадто багато вуглеводів і занадто мало білку і клітковини. Ось тобі три відмінних продукти, які допоможуть тобі вгамувати голод без шкоди для кубиків на животі і з користю для м’язів. Можеш вживати окремо, а можеш комбінувати в довільному порядку.

1) Кефір або йогурт. Тільки йогурт не солоденький, а без добавок. Білок є в наявності, а зайвих вуглеводів немає. Заодно отримуєш бонус у вигляді молочнокислих бактерій, що допомагають твоєму організму вивести непотрібне.

2) Фісташки або волоські горіхи. Бажано в шкаралупах (і бажано без солі, якщо мова про фісташки). Чому без солі – і так ясно, але чому в шкаралупах? Як відомо, для появи почуття насичення потрібно більше часу, ніж для поглинання кількості калорій, необхідної для самого насичення. Процес розколювання горіхів дозволить тобі поєднати обидві лінії на графіку, в результаті ти з’їси рівно стільки, скільки потрібно.

3) Хумус. У цій дивнуваті на вигляд, але приємні на смак пасті є білок, клітковина і корисні жири, але немає зайвих калорій. Для більшої користі можеш їсти її з сирою морквою (жири з хумуса допоможуть тобі добути з неї всі вітаміни) або намазувати на цільнозерновий хліб.

"); $("#textVersion").text("Що їсти на перекусах?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22152"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що їсти на перекусах?