Як задовільнити жінку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Тобі здається, що ти її не задовольняєш? Жінки готові поділитися секретами задоволення. Головне – вчасно їх вислухати.

1. Вони хочуть частіше.

В середньому, жінки займаються сексом двічі на тиждень. Повір, цього мало не тільки тобі. Запроси її на обід і попроси надіти ту сексуальну червону блузку, яка тобі так подобається. Повір, вона зрозуміє натяк.

2. Вона – гаряча штучка і вона знає про це.

Задоволена жінка завжди впевнена, що вона – неймовірно гарна. Хочеш зробити їй приємність? Ніколи не критикуй її тіло, звеличуй його, і все вийде.

3. Вона сама все скаже.

Якщо жінці все подобається, вона про це говорить. Вона сама підкаже тобі, як вчинити, якщо не словом, то ділом і тілом. Вона ніжно погладжує твої руки? Відповідай їй тим же!

4. Насолода – твоя мета.

Банально, але факт – оргазм для жінки не так вже і важливий. Три з чотирьох жінок стверджують, що насолода від сексу зовсім не в оргазмі, так що розслабся і насолоджуйся разом з нею.

5. Розмір – не головне. Головне – пристрасть.

Може, це і кліше, але тільки 7% жінок вважають, що їх сексуальне задоволення залежить від розміру пеніса. Решта ж вважають, що задоволення можна отримати іншими способами. Будь пристрасним, і все вийде!

"); $("#textVersion").text("Як задовільнити жінку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22156"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як задовільнити жінку?