ТОП-10 фраз які не варто говорити PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Думати ти можеш все, що завгодно, але щоб зберегти добрі стосунки з дівчиною, друзями, колегами або клієнтами, іноді варто свої думки тримати при собі. Про що ж є сенс промовчати?

1. «Ти в жахливій формі!» – Дратує, особливо, якщо ти тренер у фітнес центрі і кажеш це відвідувачам. Ну, і ні другу чи – тим більше! – Дівчині не варто говорити очевидні речі.

2. «Яка страшна дитина!» – Можливо, новонароджені виглядають не дуже привабливо, але для батьків вони – найкрасивіші на світі.

3. «Ти впевнена, що тобі вистачить парочки секунд, люба?» – А ти впевнений, що хочеш залишитися без сексу?

4. «Ти будеш це доїдати?» – Так, можливо, вона і не збирається їсти цей шматочок, але ми ж не тварини, щоб тягнути їжу один у одного.

5. «О, так я з нею спав!» - Скажи вголос і подумай, як це прозвучить з боку.

6. «Зберися, ганчірка!» – Може ця фраза і спрацьовувала, разом з ляпасом, що слідувала за нею, але зараз працюють зовсім інші методи.

7. «Я тобі зараз в гарбуз дам!» – Чоловікам, в принципі, властиво мірятися силами і не тільки з іншими хлопцями, але ти ж не 10-річний пацан?

8. «Майкл Джексон? Ні, не чув! »- На місці Джексона може бути будь-яка інша недавно померла знаменитість, але чи варто кривдити шанувальників людини?

9. «Мені подобається, як ти збільшила / зменшила груди!» – Звичайно, тобі це подобається, але краще не акцентувати на цьому увагу.

10. «Вона і зі мною якось загравала!» – Ти впевнений, що твоєму другу, захопленому новою дівчиною, варто про це знати?

"); $("#textVersion").text("ТОП-10 фраз які не варто говорити" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22160"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10 фраз які не варто говорити