Як попросити пробачення? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Завинив? Навіть готовий посипати голову попелом, вимолюючи собі прощення? Ну що ж, непоганий шлях. Але цього може виявитися недостатньо. Тому відклади думки про голову, щедро удобрену золою, до кращих часів і пошукай більш ефективні способи прийти до омріяного консенсусу.

Ніколи не добивайся вибачення через логіку! Не намагайся логічно пояснити жінці, чому ти вчинив так, а не інакше. Все життя жінки – в емоціях. І твої спроби втиснути в цей світ ірраціональності і свою залізну логіку – це все одно, що найняти слона прибиральником в посудній лавці.

Доведи, що любиш! Що б ти не зробив, у свідомості скривдженої жінки тільки одна фраза: «Він мене не любить!» Твоє завдання – довести зворотне і пролити тим самим цілющий бальзам на її глибокі рани. Викупати улюблену в ніжності, без утоми повторюючи фразу «Я тебе люблю!”

Відклади секс до кращих часів. Ніколи не намагайся добитися перемир’я, затягнувши дівчину в ліжко. Твій любовний запал в даному випадку буде розцінений як спроба її використовувати, а не як доказ твоєї любові.

Подаруй їй подарунок. Непоганий шлях до перемир’я. Але є і тонкощі. Якщо дівчина готова пробачити тебе тільки після того, як у твоїх кишенях нічого не залишиться, задумайся – чи ти їй потрібен. По-справжньому закохану і сильно скривджену дівчину дуже дорогий подарунок може навіть образити, як груба спроба її купити. Тому зосередься на пошуку милих дрібниць. Це може бути м’яка іграшка, шоколад ручної роботи або квитки в театр. Пам’ятай: у «подарунках заради прощення» головне не ціна, а їх емоційна складова.

Роби те, чого ти ніколи не робиш. Прекрасний спосіб вимолити собі прощення, якщо ти вже одружений. Витягни з-під дивана місячний запас брудних шкарпеток, помий підлогу, відвези кота на давно заплановану кастрацію, подзвони, нарешті, її мамі! Якщо Бог не скривдив тебе акторським талантом. Чим більше у твоїх діях емоцій, тим краще: в даному випадку «маслом каші не зіпсуєш».

"); $("#textVersion").text("Як попросити пробачення?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22163"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як попросити пробачення?