Які аромати бувають в чоловічих парфумах? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Тут ти дізнаєшся все про види ароматів, з чим їх змішують і як характеризують.

Цитрусові

У цій групі переважають чоловічі аромати. Вони беруть свій початок від самих перших чоловічих одеколонів, композиція яких побудована на ефірних маслах бергамота, лимона, лайма, мандарина, апельсина і грейпфрута. Такі запахи характеризуються як легкі, літні. Їх часто називають унісекс-ароматами через їх концентровану свіжість.

Шипрові

В основному підходять як чоловікам, так і жінкам завдяки своєму оригінальному звучанню. Такі духи володіють чистим, свіжим ароматом і нагадують відомі кожній людині запахи: лісу, моху, трави, соснового гаю.

Квіткові

У цій групі переважають жіночі аромати. Звичайно, квіткові акорди використовуються практично у всіх чоловічих парфумах, однак вони не настільки яскраво виражені. Найчастіше їх змішують з деревними нотами.

Деревні

Ці запахи дуже близькі до шипрових, проте їх прийнято виділяти в окрему групу. Вони представлені в основному чоловічими ароматами і будуються на есенціях сандалового дерева, кедра, пачулі, ветівера, рожевого куща.

Фужерні

La fougere в перекладі з французької означає «папороть». Однак аромати, що належать до цієї групи, не обов’язково повинні пахнути саме цією рослиною. Вони просто містять в собі терпку рослинну тональність, яка властива всім папоротевим. Фужерні аромати грунтуються на поєднанні нот лаванди, дубового моху, кумарину та бергамоту.

Східні

Аромати, засновані на пряних нотах: ваніль, тютюн, кориця, мускат, амбра, гвоздика. Найчастіше вони зустрічаються саме в чоловічих ароматах, збагачених більш яскравими деревними (сандал, пачулі або ветивер) або квітковими мотивами (жасмін, лілія, фіалка, лотос).

Шкіряні

Чистих шкіряних запахів практично немає. Зазвичай вони звучать нотами диму, обгорілого дерева та тютюну. У цій групі ти знайдеш дуже мало жіночих парфумів – всі вони вважаються раритетними.

"); $("#textVersion").text("Які аромати бувають в чоловічих парфумах?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22127"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які аромати бувають в чоловічих парфумах?