Музика врятує від інфаркту? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щось серце пустує? Не квапся ковтати краплі й таблетки, спробуй почати з малого і більш приємного – з музики.

Виявляється, музичні уподобання чоловіка впливає на здоров’я його серцево-судинної системи. Зокрема, спокійно-мелодійні і приємні на слух мелодії сприяють поліпшенню серцевої діяльності.

Такий висновок випливає з роботи американських дослідників. Вчені їх Каліфорнійського університету провели тести з добровольцями, яких розділили на декілька груп – залежно від музичного жанру, яким «обробляли» їх вуха.

В результаті було встановлено, що музика впливає на ендотелії – клітини, які розташовані на поверхні кровоносних судин. Ці клітини беруть посильну участь в організації та регуляції церкуляції крові і її згортання.

У ході експериментів наукове обладнання зафіксувало активне розширення кровоносних судин під час прослуховування веселої, або негучної і спокійної музики. Такий вплив, за твердженням вчених, сприяє нормальному функціонуванню серцевої системи. У той же час  після прослуховування тривожної або гучної музики такого позитивного розширення судин не спостерігалося, і це є, на думку експертів, є негативним показником.

"); $("#textVersion").text("Музика врятує від інфаркту?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22133"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Музика врятує від інфаркту?