ТОП-5 порад при виборі парфумів PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Прості правила вибору і застосування чоловічого парфуму, або як не потонути в океані запахів.

 1. Не змішуй запахи

Якщо у тебе є два дорогих парфуми, це не означає, що, змішавши їх, у тебе вийде один розкішний аромат. Найчастіше відбувається навпаки – запах виходить ще той! Тому пам’ятай: збираючись надушитися парфумом, скористайся лосьйоном після гоління, який не має запаху.

2. Не купуй підробку

100 мл парфуму за 100 грн в підземному переході – брати чи не брати? Відповідь проста: якщо ти хочеш, щоб аромат був стійким, вибирай якісну парфумерію. Для її виготовлення вибирають більш дорогі і якісні компоненти, які продовжують звучання аромату. Це означає, що туалетна вода буде пахнути на твоєму тілі не 30 хвилин, а 3-4 години, як заявлено в її характеристиці.

3. Дорогий – не означає хороший

Не всі аромати вартістю більше $ 100 добре пахнуть. Іноді виробники настільки намагаються сподобатися тобі, що придумують нові нестандартні поєднання, які звучать на тілі дивно і навіть неприємно. Тому, стоячи перед вітриною магазину, підбирай запах з урахуванням тільки своїх смакових переваг.

4. Не тестуй аромат на кришечці

У парфумерних магазинах для покупців надають блоттери, спеціальні смужки з паперу, призначені для тестування ароматів. Просто розпороши трохи парфуму на один з папірців і понюхай його. Якщо аромат тобі не сподобався, візьми новий папірець і нанеси ще один аромат. Щоб краще розрізняти запахи, регулярно нюхай баночку з кавою (їх розставляють по всьому магазину). Вибравши парфум, який тобі сподобався найбільше, нанеси його на зап’ястя, щоб зрозуміти, як він буде звучати на твоєму тілі.

5. Унісекс – для натуралів

Більшість чоловіків впевнені, що унісекс-аромати призначені тільки для людей з нетрадиційною орієнтацією, так як вони звучать занадто «по-жіночому». Але це не зовсім так. Унісекс-аромати – це легкі ненав’язливі композиції, які зазвичай складаються з цитрусових нот. Також такі парфуми можуть мати оригінальний запах, який не можна охарактеризувати як чоловічий чи жіночий, наприклад запах зеленого чаю, шоколаду, віскі чи кави. Такі духи можуть подобатися як чоловікам, так і жінкам

"); $("#textVersion").text("ТОП-5 порад при виборі парфумів" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22111"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 порад при виборі парфумів