Чому жінки відмовляються від сексу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Кожному чоловікові відомо це неприємне почуття, коли його жінка, здавалося б, без всяких очевидних причин, наполегливо відмовляється від сексу. При цьому можуть наводитися самі різні відмовки – починаючи від втоми і закінчуючи анекдотичним головним болем. Mи допоможемо вам впоратися з цією проблемою і розібратися, чому насправді вона відмовляє.

Вона на вас ображена

Повірте, якщо жінка ображається на вас, вона просто не зможе вступити в інтимні стосунки. Для неї це нерозривно пов’язано – відсутність образи, тобто хороше, тепле ставлення, і бажання сексу. При цьому врахуйте, рідко яка жінка скаже про це прямо, – швидше за все, вона буде просто мовчки злитися і відвертатися до стіни.

Що робити? Ваше завдання – викликати її на відверту розмову, з’ясувати свою провину, постаратися заспокоїти і переконати, що більше цього не повториться. Якщо ви все зробили правильно, щиро і делікатно, цілком можливо, що в цей вечір у вас буде секс!

Вона дуже втомилася

Жінка може весь день мріяти про бурхливу ніч із вами, але, якщо їй довелося виконувати службові обов’язки протягом 8-9 годин, потім бігати по магазинах, тягти додому сумки, готувати вечерю, мити посуд і прибирати в квартирі – навіть не мрійте, що в ліжку ви отримаєте ласкаву кішечку. Бідолаха просто миттєво засне, ледве її голова торкнеться до подушки!

Що робити? Допомогти! Якщо жінка, повернувшись додому з роботи, побачить блискучу чистотою квартиру і відчує запаморочливі запахи з кухні – ввечері вас чекають неймовірні відчуття! Якщо не готові до кухонних подвигів – зводіть жінку в ресторан або хоча б замовте піцу додому.

Їй не подобається секс

Найчастіше це відбувається з недосвідченими дівчатами. Найімовірніше, у неї був якийсь негативний досвід у минулому, – такий же недосвідчений коханець або зробив їй боляче, або просто не зумів принести задоволення. Тепер вона без всякого ентузіазму думає про повторення невдалого епізоду.

Що робити? Все у ваших руках! Поступово відкривайте перед нею таємниці і красу інтимних стосунків, думайте не про себе, а в першу чергу про неї, і через деякий час ви будете винагороджені за терпіння і доброту: дівчина, розсмакувавши справжній секс, стане пристрасною і вдячною коханкою.
Їй здається, що вона не сексуальна

Можливо, їй не хочеться навіть роздягатися перед вами, тому що у неї з’явилися зайві складки на животі. Жінки надають таким дрібницям величезне значення. У них навіть може розвинутися комплекс.

Що робити? Та нічого особливого – просто зробіть їй хороший розігріваючий масаж, скажіть кілька компліментів, і жінка відразу відчує себе бажаною і красивою.

Вона вважає, що секс нудний

Що ж, і таке трапляється. Неможливо постійно відчувати сильний потяг, загострення пристрастей час від часу слабшає. При цьому ви можете хотіти її, як і раніше, а вона не бачить нічого цікавого в черговому інтимі.

Що робити? Постарайтеся урізноманітнити ваші стосунки. Способів існує безліч – починаючи від вечері з афродизіаками, яку ви подасте їй в ліжко, і закінчуючи якою-небудь незвичайною секс-іграшкою.

Ви перестали її збуджувати

Ще недавно вона спалахувала буквально від одного вашого дотику, а зараз ніщо не в силах її завести. Значить, просто-напросто прийшов час, коли ви її не збуджуєте як чоловік.

Що робити? Придивіться до себе: якщо ви перестали намагатися їй сподобатися, не стежите за собою, не голитеся перед тим, як лягти в ліжко, то дивуватися тут нема чому. Можливий і інший варіант – це у неї завівся хтось інший! Якщо це й справді так, що ж, вам залишається або змиритися, або знайти іншу – ту, яку будете збуджувати саме ви.

"); $("#textVersion").text("Чому жінки відмовляються від сексу?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22115"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому жінки відмовляються від сексу?