Якими мають бути прелюдії? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Сподіваємося, що у тебе вже складена діаграма «ідеального сексу» з дівчиною. І також сподіваємося, що в цій діаграмі не всі 100% віддані на задоволення твоєї чоловічої похоті, а є необхідні 40% часу, який потрібно приділити прелюдіям. Але якщо це слово ще з шкільних часів у тебе викликає асоціації виключно з творчістю Баха, то ми з радістю додамо різноманітності в твій асоціативний ряд.

1. Підійди здалеку

Помилково вважати, що прелюдія відбувається виключно в інтимній обстановці спальні, коли двоє приймають горизонтальне положення. Починати заводити і інтригувати один одного можна … та де завгодно і коли завгодно! У процесі телефонної розмови, під час прогулянки в парку, в громадському транспорті, в гостях, в автомобілі, а от коли ви прийдете додому – продовжуйте розпочате, набираючи обертів.

2. Все по порядку

Перш, ніж запустити свою руку їй у декольте або під спідницю, почни з ніжних погладжувань її рук, колін, плечей, також можеш запропонувати зробити їй розслабляючий масаж шийно-комірцевої зони. І звичайно, все це варто робити у супроводі приємних, лагідних, а може і трохи вульгарно компліментів – тут вже ти сам повинен розуміти настрій своєї обраниці. Все це налаштує вас двох на подальший розвиток подій, і дасть зрозуміти твоєї дамі, що масаж не зовсім вже й лікувально-оздоровчий.

3. Роздягаєш? Не відключай мізки!

Не варто в пориві пристрасті зривати, не розстібаючи, з дівчини речі, розриваючи і в шаленому темпі. Розтягни трохи цей процес, роби все дбайливо і акуратно. І пам’ятай, що жіноче екіпірування тільки з вигляду таке просте, але насправді тебе можуть чекати труднощі на шляху розстібання її сукні або бюстгальтера.

4. Поцілунків багато не буває

В ході одного опитування, 90% жінок зізналися, що їм не вистачає самого банального – поцілунків. Але і тут все не так просто. Твої поцілунки повинні бути не занадто жагучими (і, звичайно ж, не треба залишати на тілі дівчини засоси), але і не дуже легкими. Намагайся витримувати баланс і стежити за реакцією дівчини.

5. Не товчіться на одному місці

Вона, можливо, і без розуму від поцілунків між лопатками, але точно не від півторагодинного марафону по її спині. Тому, підключай свій внутрішній GPS-навігатор по жіночому тілу, і вирушай на пошуки її ерогенних зон!

6. Перевірка вологості

Природно, прелюдія необхідна зовсім не для того, щоб чимось зайняти 20 хвилин перед сексом. Головна мета прелюдії – це завести як себе, так і партнерку і налаштуватися на потрібну хвилю. Ступінь налаштування і сигнал про те, що пора б переходити на новий рівень (власне, секс) ти можеш з легкістю визначити по тому, чи зволожилася вона в потрібних місцях. Якщо ні – продовжуй поцілунки і ласки або скористайся лубрикантом.

"); $("#textVersion").text("Якими мають бути прелюдії?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22118"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Якими мають бути прелюдії?