Чому потрібно відмовитися від шкідливих звичок? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Сьогодні ні для кого не секрет, що в житті немає нічого важливішого, ніж здоров’я, адже саме завдяки хорошому самопочуттю людина може насолоджуватися своїми досягненнями і заробленими грошима. Багато людей чудово знають гідності здорового способу життя, але, незважаючи на це, обмежуються лише короткими дієтами, час від часу ходять у тренажерний зал, відвідують лікаря, тільки коли щось заболить і намагаються кинути палити. На сторінках журналів та інтернет-сайтів можна знайти безліч цікавих статей та інформації, єдиною метою яких є заклик дбати про себе і про свій організм, проте, більшість людей сприймають їх як повчальні лекції і залишають без уваги.

Ми приведемо реальні причини необхідності зробити своє життя більш здоровим, а, значить, більш цікавим і гармонійним.

Напевно всі згодні з тим, що шкідливі звички пагубні для здоров’я, а зараз ми пояснимо, чому саме від них слід позбутися.

1. Довге життя. Вітаючи друзів і близьких з Днем Народження, ми в першу чергу бажаємо їм довгих років життя, і це не випадково. Як би ми не захоплювалися зірками і кумирами, які не бояться вмирати рано, навряд чи хтось із нас насправді хоче померти раніше терміну. Що може бути ціннішим ніж дожити до старих років, няньчити внуків і розповідати їм казки? Шкода, що багато талановитих і великіих люди не змогли цього, але вони напевно цього хотіли.

Нинішні молоді потрібно знати, що море алкоголю і гори наркотиків – це не привілей відомих і багатих особистостей. Це отрута, яка помилково здається їм дорогоцінною нагородою за працю та досягнення.

2. Ясний розум і обдумані вчинки. Люди думають, що поки вони бавляться і розважаються, їм нічого не загрожує, однак найменша помилка може стати фатальною і призвести до плачевних наслідків. Венеричні захворювання, побутові злочини, небажана вагітність – далеко не повний список нещасть, які можуть статися з тими, хто став жертвою шкідливої насолоди.

3. Правильний життєвий шлях. Ви коли-небудь замислювалися, чому при прийомі на високопоставлену посаду кандидата запитують, чи є у нього шкідливі звички? Це робиться для того, щоб виключити будь-яку можливість згубного впливу алкоголю або наркотиків на людину в піку кар’єри. Отрути руйнують тіло і мозок, і будь-якій людині має бути зрозуміло, що саморозвиток неможливий в отруєному організмі.

4. Насолода життям. Мало хто знає, що наркотичні речовини та алкоголь приносять задоволення тільки спочатку, а потім вони стають життєвою необхідністю, способом позбутися похмілля і ломки. Якщо людина постійно перебуває «під кайфом», їй складно повернутися в реальність і знову спілкуватися зі своїми близькими, тому вона ще глибше занурюється в депресію.

5. Краса всередині і зовні. Коли ми дивимося в дзеркало, ми хочемо побачити успішну і гарну людину. Шкідливі звички змінюють зовнішній вигляд до невпізнанності – жовті зуби, зморшкувата шкіра, круглий живіт і «апельсинова кірка» роблять нас лише далі від ідеалу. Щоб якомога довше зберегти гарне тіло і дух, потрібно регулярно відвідувати спортзал і і полюбити фітнес.

6. Діти – квіти життя. Всі ми знаємо, що у здорових людей народжуються здорові і красиві діти, які радують своїх батьків. Якщо ми хочемо, щоб діти вели здоровий спосіб життя, ми повинні і самі це робити.

7. Багатство духовне і матеріальне. Тільки задумайтеся, скільки грошей курці витрачають на сигарети! Без шкідливої ​​звички через кілька років вони змогли б накопичити на пристойний позашляховик! Що вже говорити про походи у фітнес-зал та квитки у кіно – ці задоволення собі дозволити легше, якщо не потрібно кожен день купувати сигарети і пиво.

8. Здорові стосунки. Кожен з нас хоче для себе здорового і красивого супутника життя без шкідливих звичок. Щоб знайти такого, потрібно йому відповідати. А у щасливої і здорової пари є не тільки щастя бути один з одним, але і регулярний секс, який є невід’ємною частиною повноцінних відносин.

9. Здорова їжа. Ти – те, що ти їси, це знають всі. Саме тому важливо харчуватися правильно і по режиму. Здорова та смачна їжа без канцерогенів і шкідливих речовин – запорука здорового життя. Правильне харчування у свою чергу допоможе зберегти організм здоровим до старості, завдяки чому ви будете відмінно виглядати навіть на пенсії.

10. Здорова сім’я. Хороший приклад заразливий, саме тому варто прагнути до здорового стилю життя, завдяки чому всі ваші родичі підуть по вашому прикладі. Спільні прогулянки в гори, походи в тренажерний зал і харчування по режиму – ось рецепт здорової і щасливої сім’ї.

Тільки ми самі вибираємо своє життя, тому ніхто, крім нас, не зможе зробити наше життя щасливим і довгим. Значить, щоб радіти кожному дню і виховувати здорових дітей, потрібно зовсім небагато – позбутися шкідливих звичок, займатися спортом і правильно харчуватися.

"); $("#textVersion").text("Чому потрібно відмовитися від шкідливих звичок?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22121"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому потрібно відмовитися від шкідливих звичок?