Які чоловіки подобаються жінкам? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
У тебе сама пересічна зовнішність, але вмілі руки? Тобі пощастило – таких жінки люблять більше, ніж гарненьких красунчиків-недотеп.

Забудь про круті тачки, дорогі ресторани і розкішні букети екзотичних квітів. Для середньостатистичної жінки найбільшою прикрасою чоловіка є інструмент на його поясі і шуруповерт в руках.

Такий дещо несподіваний висновок зробили британські вчені за результатами опитування, проведеного серед жінок в інтернеті.

Зокрема, представниці прекрасної статі визнали самою сильною сексуальною ознакою чоловіка його вміння все або багато чого робити своїми руками – 74% опитаних. Причому, особливо збуджує жінок уміння їх бойфрендів робити якісні полки в кімнатах, встановлювати жалюзі на вікнах, робити основні будівельно-ремонтні роботи, а також хлопці, які мають досвід роботи в саду і городі.
Варто особливо відзначити, що до 61% жінок, що взяли участь в опитуванні, зізналися, що, швидше за все, сильно задумалися б, чи виходити заміж за чоловіка, який нічого не вміє робити по дому.

На другому місці за рівнем сексуального впливу на жінок виявилася спортивна майстерність їхніх обранців – 69% опитаних. Третє місце в списку найпривабливіших чоловічих якостей займає вміння якісно готувати їжу. Завершують цей почесний список вміння чоловіків водити автомобіль і їх здатності добре вести фінансові справи.

Таким чином, жінки більше і частіше звертають увагу не стільки на красивих, скільки на діяльних і самостійних хлопців.

"); $("#textVersion").text("Які чоловіки подобаються жінкам?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22124"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які чоловіки подобаються жінкам?