Як вибрати крем для проблемної шкіри? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Прищі, жирний блиск, лущення, почервоніння – головні ознаки проблемної шкіри. Щоб вилікувати проблемні ділянки, підбери правильний засіб.
1. Для боротьби з вуграми

Переконайся, що в твоєму кремі є протизапальні речовини, які усувають бактерії і перешкоджають появі нових прищів. Вибирай крем з природними антисептиками: календулою, чайним деревом, ромашкою. Тобі необхідно, щоб хоча б один з перерахованих рослин входило до його складу.

2. Проти жирності

Себорегулюючі речовини в твоєму кремі допомагають відновити водний баланс шкіри і зменшити виділення залозів шкірного сала. До таких речовин відноситься гіалуронова або молочна кислота, фруктоза і амінокислоти.

3. Проти жирного блиску

Жирною може бути не вся шкіра, а тільки Т-зона (лоб, ніс, підборіддя). Це пов’язано з тим, що там найбільше сальних залоз, які бурхливо реагують на спеку, раціон харчування і спосіб життя. Щоб врегулювати їх роботу, вибери засіб, до складу якого входять матуючі речовини. До них відносять кольорову глину, тапиоку і кукурудзяний крохмаль.

"); $("#textVersion").text("Як вибрати крем для проблемної шкіри?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22087"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати крем для проблемної шкіри?