Як вибрати сорочку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Якісна річ завжди виглядає стильно. Ці прості поради допоможуть тобі зробити дійсно вдалу покупку!

1. В першу чергу, звертай увагу на тканину. В ідеалі вона повинна бути м’якою і приємною на дотик. Найбільш підходящим матеріалом вважається натуральна бавовна, яка, на відміну від синтетичних тканин, дозволяє тілу дихати.

2. Придивляйся до деталей. Якісна сорочка відрізняється бездоганною обробкою країв і петель. На ній не повинно стирчати ніяких ниток, а шви повинні бути ординарними і акуратними навіть з виворітного боку.

3. На ній не повинно бути складок. Хіба що на спині від центру кокетки, під коміром, на плечах, рукавах і близько манжета.

4. Визначся з манжетами. Універсальний варіант – «італійський» на двох або одному гудзику. Бувають ще «французькі», які застібаються на запонки і носяться зазвичай з дорогими костюмами. Для фрака підбирай комбіновані «віденські» манжети.

5. Комір вибирай під краватку. Для звичайної краватки – сорочку з класичним коміром, для широкого метелика.

6. Акуратно і міцно пришитими повинні бути і гудзики. Для дорогих сорочок їх зазвичай виготовляють з перламутру, однак іноді виробники замінюють їх практичними застібками з кнопками.

7. Після детального огляду виробу його потрібно обов’язково приміряти, щоб переконатися, що сорочка дійсно добре «сидить».

"); $("#textVersion").text("Як вибрати сорочку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22004"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати сорочку?