Як укладати довгого чуба? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Якщо ти володар довгого чубчика, тобі слід знати декілька простих правил його укладання.

1. Якщо ти відростив чуб, сушити його природним шляхом (без використання фена) – не твій варіант. Інакше волосся пушиться і стирчить в різні боки. Укладай чуб після того, як помиєш голову. Спочатку дай волоссю час трохи підсохнути, а вже потім бери в руки фен і круглу щітку.

2. Щоб укласти чуб набік, направляй потік повітря знизу вгору. Коли волосся майже висохло, починай зачісувати його щіткою набік, при цьому не забувай тримати фен вертикально. Можеш трохи піднімати коріння волосся гребінцем, щоб чубч не прилипав до чола.

3. Для фіксації і пишноти чуба перед сушінням нанеси на вологі пасма краплю мусу для укладки. Якщо до кінця дня чуб виглядає жирним і неохайним, скористайся сухим шампунем. Нанеси трохи засобу на корені волосся і почекай 5-10 хвилин, поки порошок вбере в себе жир і бруд.

4. Якщо хочеш, щоб чолка була гладкою, пройдися по волоссю випрямлячем. Але тільки один раз! Не притискай пасма пластинами занадто сильно, інакше чуб стане плоским.

"); $("#textVersion").text("Як укладати довгого чуба?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22007"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як укладати довгого чуба?