Як вибрати чоловічий ремінь? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ремінь – це помітний аксесуар, який допомагає створити презентабельний образ. На що слід звернути увагу при його покупці, читай нижче.

Визнач стиль. Заздалегідь продумай, з чим будеш носити ремінь. Виходячи з цього, і вибирай аксесуари в стилі casual або строгі класичні варіанти. Останні відрізняються простою пряжкою без будь-яких декорацій.

Дивись на взуття. Його також слід враховувати при виборі ременя. В ідеалі, аксесуар повинен повторювати не тільки колір, але й фактуру взуття. Те ж стосується і ремінця від годинника.

Ширина чоловічого ременя повинна бути в межах 4-5 сантиметрів. Більш вузькі моделі вважаються атрибутом виключно молодіжного стилю.

Ремінь підходящої довжини повинен охоплювати тіло із запасом близько 20 сантиметрів і застібатися в один з середніх отворів, обов’язково залишаючи парочку в запасі. Зайві отвори краще проробляти в спеціалізованих салонах, щоб уникнути ранньої деформації виробу.

Звертай увагу на гармонійне поєднання пряжки з іншими деталями ділового костюма – запонками і затиском для краватки.

Ремені зі шкіри – самі практичні, адже вони служать набагато довше моделей з інших тканин.

"); $("#textVersion").text("Як вибрати чоловічий ремінь?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22010"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати чоловічий ремінь?