Які переваги ранкового сексу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
«Які можуть бути” проти “настільки приємного початку дня?», – Запитаєш ти. І ми з тобою згодні. Однак, далеко не все так однозначно і добре – особливо, на думку жінок. Давай розглянемо плюси і мінуси ранкового сексу.

 Деякі «плюси»

Тільки відкривши очі, ви ще не встигаєте перейнятися важливістю запланованих на сьогодні справ, і ніщо не відверне тебе від коханої. Та й приказка «Ранок вечора мудріший» залишається справедливою. Дійсно, навіть якщо напередодні у тебе були якісь розбіжності з коханою, вони ще не встигли перейти в новий день. Ваші тіла реагують швидше і природніше, один на одного, ніж розум. Полюбилися – помирилися!

З ранку організм сповнений сил і секс набагато приємніший і яскравіший. Тіла ще розслаблені, чутливіші до ласки. Під час сну ваш подих підлаштовується під партнера і можна сказати, що ви поки «на одній хвилі». Принаймні, нам хочеться в це вірити – а ти ось візьми, і перевір все на практиці.

Секс допомагає швидше прокинутися. Такий гормональний струс діє м’якше, але ефективніше контрастного душу. Що ранковий душ, звичайно ж, не скасовує.

«Мінуси»

Розбіжність чоловічих і жіночих циклів сексуальної активності. Якщо рано вранці твій чоловічий організм рветься в бій ще до пробудження свого господаря, то у жінок пік сексуальної активності припадає на другу половину дня. Прикро, але не дуже критично. Головне, лягай спати вчасно, щоб не боротися з ранку з її відмовками «Я хочу спати – давай увечері, як усі нормальні люди».

Ранкова непрезентабельність. Це і пом’яте обличчя, і відсутність зачіски, і запах з рота. Якщо ви по-справжньому близькі – це тебе не зупинить. Адже ти й сам розумієш, що тільки в фільмах героїні прокидаються з ретельно укладеними волоссям і свіжим макіяжем, а чоловічі персонажі поголені і сліплять очі голлівудською посмішкою.

Робота не чекає. Керівнику або замовнику непросто тактовно пояснити, чим ранковий секс краще вечірнього (та й безглуздо – заздрісні люди, які страждають від імпотенції і хронічного безсоння, тебе просто зненавидять). Ще раз повторимося – треба вчасно лягати спати і тоді на ранні любовні втіхи припаде більше часу.

Як бачиш, ми трохи схитрували і до кожного «мінуса» запропонували ключ, що перетворює його в «плюс». щоб ранковий секс став таким же регулярним, як вправи для рельєфного преса.

"); $("#textVersion").text("Які переваги ранкового сексу?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22016"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які переваги ранкового сексу?