Смачна їжа погіршує настрій? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Навіть не намагайся виправити поганий настрій за допомогою «смачненького»: учені з’ясували, що вживання їжі, яка, по ідеї, повинна приносити насолоду, здатна погіршити настрій.

Нове дослідження показало, що вживання нездорової їжі може погіршити емоційний стан.

Вчені з Університету штату Пенсільванія в США стверджують, що у тих, хто піклується про свою фігуру, погіршується настрій після того, як вони з’їли щось смачне, але не корисне.

Доктор Крістін Херон, співробітник науково-дослідного центру, говорить, що у людей, у яких і без того був поганий настрій, він ще більше зіпсувався після вживання нездорової їжі.

З іншого боку, люди в гарному настрої, не відчували ніяких змін у настрої як до, так і після вживання нездорової їжі.

«Наше дослідження є унікальним у своєму роді. Ми сподіваємося, що воно образумить тих, хто намагається заглушити негативні емоції за допомогою шматка торта або шоколаду », – говорить співавтор Джошуа Сміт.

"); $("#textVersion").text("Смачна їжа погіршує настрій?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21998"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Смачна їжа погіршує настрій?