Одруження продовжує життя? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Подружжя часто переоцінює стан свого здоров’я через щасливий шлюбу.

Нове дослідження ставить під сумніви дані попередніх експериментів, які показали, що одруження сприятливо відображається на здоров’ї людини, і знижує ризик передчасної смерті.

Вчені з’ясували, що одруженим чоловікам здається, що вони здоровіші, ніж насправді. Це може негативно відобразиться на їхньому фінансовому стані, оскільки вони можуть проігнорувати тривожні сигнали хвороби, в результаті чого, несвоєчасно звернуться до лікаря.

«Найчастіше, одружені люди починають піклуватися про своє здоров’я тоді, коли стає занадто пізно», – говорить автор дослідження Чжен Хуей, доцент Університету штату Огайо.

Навіть якщо ти перебуваєш у щасливому шлюбі, і не вважаєш стан свого здоров’я критичним, все одно потрібно періодично перевірятися у лікаря.

"); $("#textVersion").text("Одруження продовжує життя?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22001"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Одруження продовжує життя?