Як позбавитися від жирного блиску на обличчі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Блискуча плівка на лобі – перша ознака жирної шкіри. Щоб позбавитися від неї, скористайся цими порадами.

1. Не намагайся очистити шкіру «до скрипу», використовуючи величезну кількість гарячої води і мила – так ти тільки погіршиш ситуацію. Краще підбери засіб, який прибирає жирний блиск не на час, а назавжди. Можеш використовувати спеціальний гель, до складу якого входить 1-2% саліцилової кислоти. Цей компонент має антибактеріальні властивості.

2. Проведи невеличкий експеримент: вживши ввечері алкоголь або солону їжу, подивися вранці на своє обличчя. Ти напевно помітиш на ньому прищі і сальний блиск. Це твій раціон харчування так відбився на стані твоєї шкіри. Щоб призупинити виділення шкірного сала, вживай у їжу продукти з вітаміном, А: фрукти і овочі червоного або оранжевого кольору, яйця, капуста, вершкове масло, спаржу, сир, цитрусові.

3. Якщо у тебе жирна шкіра, це не означає, що тобі не потрібно користуватися зволожуючим кремом. Без нього ти тільки ускладниш ситуацію: через нестачу вологи сальні залози почнуть виділяти ще більше жиру. Заміни свій щільний крем для обличчя більш легким засобом. Наприклад, лосьйоном, сироваткою, матуючим кремом або гелем. Переконайся, що в засобі є кофеїн, саліцилова або гліколева кислота.

4. Якщо протягом дня на твоєму обличчі з’являється жирний блиск, не намагайся часто вмиватися. Краще акуратно промакни шкіру звичайною серветкою.

"); $("#textVersion").text("Як позбавитися від жирного блиску на обличчі?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21987"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як позбавитися від жирного блиску на обличчі?