Порно підштовхує до зради? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Перегляд порно може призвести до збільшення бажання «побешкетувати», згідно з новим дослідженням, опублікованим в «Social, Psychological and Personality Science».

Дослідники виявили, що чоловіки, які дивилися порно, були більш схильні до зради. Дані цього експерименту підтверджують попередні дослідження, які свідчать про те, що чоловіки, які зраджують, в 3 рази більше схильні дивитися порно.

«Еротичні образи, які відкладаються в підсвідомості чоловіка після перегляду фільмів для дорослих, підштовхують його на зраду. Також в порнофільмах пропагується безладна зміна статевих партнерів, що, саме по собі, заохочує зраду », – говорить співавтор дослідження Марлеа Гвінн з Університету Центральної Флориди.

«Якщо ти почав проводити за переглядом порно більше часу, ніж раніше, треба з цим якось боротися. Візьми себе в руки і обмеж доступ до “дорослих” сайтів “, – радить сексолог Роб Вейсс.

"); $("#textVersion").text("Порно підштовхує до зради?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21990"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Порно підштовхує до зради?