Який вік кращий для одруження? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Тим, хто збирається одружитися, доведеться згадати про свій вік і вибирати – сімейне щастя або гроші, вважають вчені.

Нещодавнє дослідження американських учених виявило цікаву закономірність. Виявляється, для жінки вийти заміж у більш зрілому віці у фінансовому відношенні набагато вигідніше, ніж чоловікові одружитися в тому ж віці.
Експерти Університету Вірджинії опублікували свій звіт, з якого випливає, що жінки з вищою освітою, які вийшли заміж після досягнення 30 років, заробляють набагато більше, ніж ті представниці прекрасної статі, які обзавелися сім’єю на 10 років раніше.
І зовсім інше співвідношення у чоловіків: хлопці, оженилися до 30 років, в середньому мають вищий дохід, ніж ті, хто одружується після 30. Причому в даному випадку рівень освіти значення не має.

На думку експертів, чоловіки, досить рано вступають у шлюб (20-23 року), тим самим знаходять додаткову впевненість в собі, що вигідно відрізняє їх від холостяків. У свою чергу, це самовідчуття допомагає працювати більш креативно і продуктивно і отримувати відповідно більший дохід.

"); $("#textVersion").text("Який вік кращий для одруження?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21994"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Який вік кращий для одруження?