Як знизити шкідливий вплив монітора? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Вчені з Техаського університету впевнені, що змогли розробити методику, завдяки якій можна знизити шкідливий вплив екрану комп’ютера на твої очі.

Дана методика називається «20-20-20-20». Суть її полягає в тому, щоб людина, що сидить за комп’ютером, кожні 20 хвилин відволікалася від монітора, і протягом наступних 20 хвилин розглядала віддалені предмети, які знаходяться на відстані мінімум 5 метрів.

Плюс до всього, за цей час потрібно моргати, щонайменше, 20 разів. Вчені вважаю, що завдяки подібним вправам людина зможе уникнути сухості очей (що є однією з основних причин погіршення зору) головного болю і болю в шиї.

Ця метода особливо актуальна для тих, хто змушений весь день проводити за комп’ютером. Також подібна «зарядка» стане в нагоді тим, хто працює за комп’ютером в приміщенні з кондиціонером. Адже кондиціонер посилює сухість очей.

"); $("#textVersion").text("Як знизити шкідливий вплив монітора?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21975"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як знизити шкідливий вплив монітора?