Коли корисно бути товстуном? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Але, як з’ясували вчені, огрядні люди, що перенесли серцево-судинні захворювання, на 30% менше ризикують передчасно вмерти, ніж їх худі колеги! Навіть люди з нормальною вагою на 15% частіше йдуть з життя в молодому віці, ніж товстуни.

Цей досить несподіваний результат було отримано в результаті дослідження, проведеного в Лондонському університетському коледжі. Вивчивши історії хвороби 4400 клієнтів кардіо-відділень, вчені раптом виявили, що загроза смертельного результату протягом 7 років досліджень виявилася меншою у тих, хто мав надмірну вагу і навіть страждав явним ожирінням.

Правда, при цьому товстуни були молодші худих, і хоча курили менше, все одно мали більше інших проблем зі здоров’ям.

Медики поки не можуть дати чіткого пояснення виявленому феномену. Втім, одне припущення все ж є – просто лікарі більш ретельно лікують товстих пацієнтів, ніж тих, хто з причини нормальної ваги рідше звертається до лікарні.

"); $("#textVersion").text("Коли корисно бути товстуном?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21981"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Коли корисно бути товстуном?