На яку сторону укладати волосся? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Кілька порад з вибору правильного проділу на голові.

У моду увійшли серіали «Божевільні» і «Підпільна імперія», а значить, все частіше і частіше чоловіки замислюються про класичні укладках з проділом. У деяких з них волосся саме укладається на певну сторону, для решти ж існують прості правила з урахуванням їх форми обличчя.

Отже, якщо у тебе овальне обличчя, прийми наші вітання: дана форма вважається ідеальною для будь-якого виду зачісок. На яку сторону укладати волосся – залежить тільки від тебе. Глибокий бічний проділ краще носити володарям квадратного або трикутного обличчя. В цьому випадку виходить, що більша частина волосся виявляється на одній стороні і дозволяє збалансувати пропорції обличчя.

Вибираючи розташування проділу, зверни увагу, в яку сторону у тебе росте волосся. Не варто зачісувати їх «проти шерсті» – так волоски будуть вибиватися із загальної юрби і зачіска буде виглядати неохайно.

Дехто стверджує, що, роблячи проділ, слід враховувати свій характер і цілі в житті. Почалося все з хлопця на ім’я Джон Уотерс, який в школі не користувався особливою популярністю у дівчаток, поки не зробив на голові проділ зліва. Коли ж Уотерс знову зачесав волосся назад, інтерес протилежної статі згас.

Можливо, в цьому щось є. Адже не дарма більшість світових лідерів і відомих бізнесменів носять проділ саме зліва: Аврам Лінкольн, Уоррен Баффет, Білл Гейтс, Стів Джобс, Володимир Путін, Дмитро Медведєв. Якщо ти віддаєш перевагу проділу справа, спробуй розмістити його трохи глибше, на рівні зовнішнього кута ока, а чубок зачеши назад – так ти будеш виглядати модно і без натяку на гітлерівський стиль.

Деякі стилісти радять час від часу міняти розташування проділу. Це пов’язано з тим, що, зачісуючи волосся на певну сторону, ми покращуємо приплив крові до відповідної півкулі мозку і тим самим стимулюємо його роботу. До речі, цієї поради дотримується сам Роман Абрамович. Мільярдер частенько зачісує волосся то вправо, то вліво.

"); $("#textVersion").text("На яку сторону укладати волосся?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21970"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини На яку сторону укладати волосся?