Як позбутися синця під оком? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Якщо у тебе з якихось причин з’явився синець під оком, скористайся нашими простими порадами.

 1. Кубики льоду

Якщо ти отримав удар по оку, одразу поклади лід, загорнутий у серветку або шматок тканини. Під впливом холоду судини звужуються, а значить, під шкіру потрапляє менше крові. Таким чином, ти зможеш зменшити розміри синця.

2. Теплий компрес

Через 1-2 дні після появи синяка, зроби теплий компрес – так ти поліпшиш приплив крові до шкіри навколо ока та прискориш процес загоєння. Для компресу візьми чистий шматок тканини або невеликий рушник і змочи в теплій воді. Потримай його на шкірі, поки не охолоне, потім змочи ще раз. Щоб поліпшити циркуляцію крові, спробуй акуратно масажувати шкіру під оком.

3. Мазь

В аптеці продається багато препаратів, які допоможуть у твоїй ситуації. Найпопулярніші з них – це «Троксевазин», «Ліотон», «Гепаринова мазь». Ефект від них такий же, як і від теплого компресу, – збільшення припливу крові в ушкоджене місце.

4. Трав’яні настої

Розсмоктування синяка можна прискорити за допомогою компресів з завареними травами. Для цієї мети підійде звіробій, календула, мати-й-мачуха. Можеш спробувати і ароматичні масла лаванди або розмарину. Ці препарати можеш купити в аптеці і застосовувати щодня перед сном.

5. Косметика

Розмір синяка ти, звичайно, в стані зменшити, але щоб повністю позбутися від нього, тобі знадобиться не менше 5 днів. Тому якщо можливості відсидітися вдома у тебе немає, то тобі варто задуматися про … тональний крем. Не бійся, якщо правильно нанести його на шкіру, ніхто й не помітить, що на твоєму обличчі є косметика. У цій непростій справі тобі знадобиться допомога коханої.

"); $("#textVersion").text("Як позбутися синця під оком?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21954"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як позбутися синця під оком?