ТОП-5 фактів про вуса PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Найцікавіші факти про чоловіків з густою рослинністю на верхній губі.
1. 68% жінок стверджують, що вусаті чоловіки є кращими коханцями, ніж їх поголені конкуренти.

2. Нещодавно американські письменники Джон Чаттман і Річ Тарантіно випустили книгу, присвячену 50 відомим вусаням світу. Хлопці розробили власну систему оцінки вусів за шкалою від 1 до 10. Самим вусатим, на їхню думку, став актор Сем Елліот, відомий за фільмами «Буч Кессіді і Санденс Кід», «Ми були солдатами» і «Великий Лебовські».

3. Перші спогади про вуса з’явилися ще в 300 році до н. е.. Недалеко від кордонів нинішніх Китаю, Монголії і Казахстану археологи знайшли зображення вершника, обличчя якого прикрашали широкі вуса. До речі, крім рослинності на обличчі, вчені помітили і татуювання на тілі хлопця.

4. Найдовші вуса, які в 1993 році були занесені в Книгу рекордів Гіннеса, належать Рамджі Саїні з Індії. Довжина його вусів склала 3 метри 37 сантиметрів.

5. Соціологічні опитування пивоварних компаній показують, що чоловіки з вусами п’ють більше пива, ніж їх поголені друзі.

"); $("#textVersion").text("ТОП-5 фактів про вуса" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21957"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 фактів про вуса