ТОП-5 продуктів для здорового сердця PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щороку від проблем з серцем вмирають тисячі людей. На щастя, правильне харчування – один з основних способів запобігти захворювання серцево-судинної системи.

Нижче наведено декілька порад, які допоможуть тобі знизити ризик розвитку хвороб серця.

1. Вживай жири

Знежирені продукти стали популярні не так давно, однак це не говорить про те, що відмова від вживання жирів обов’язково йде на користь організму.

В оливковій, рапсовій олії і риб’ячому жирі містяться жири, які, в розумних дозах, не шкодять організму. Природно, не варто сліпо «поглинати» оливкове масло, сподіваючись, що воно поліпшить здоров’я. Однак ти можеш вживати його замість соєвого масла або маргарину.

2. Авокадо

Авокадо очолює список продуктів, корисних для серця. Воно є багатим джерелом мононенасичених жирів, клітковини і необхідних вітамінів. З авокадо можна робити поживні коктейлі і корисні салати.

3. Шоколад

Шоколад нормалізує рівень холестерину, знижує артеріальний тиск, покращує кровообіг і резистентність до інсуліну.

Велику користь для організму ти здобудеш, вживаючи чорний шоколад. Його найкраще використовувати для випічки і приготування гарячого шоколаду.

4. Фісташки

Насправді, фісташки є корисною і здоровою їжею. Особливо, якщо купувати їх без додавання солі. Вони допоможуть позбутися від голоду в проміжках між прийомами їжі.

5. Яйця

Дослідники з’ясували, що вживання яєць сприяє втраті ваги. В ході експерименту, половина учасників на сніданок з’їдали 2 варені яйця, а друга половина – рогалик. В результаті, ті, хто їв яйця, втратив в 2 рази більше ваги, також у них було відмічено зменшення об’єму талії на 83%.

"); $("#textVersion").text("ТОП-5 продуктів для здорового сердця" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21963"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 продуктів для здорового сердця