Зубна нитка шкодить зубам? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Вчені з’ясували, що використання «флосса» може стати причиною розвитку хвороби зубів і ясен.  У дослідженні, проведеному американськими вченими, взяли участь 1800 добровольців. Їх попросили, після кожного прийому їжі, чистити зуби за допомогою зубної нитки.

Обстеживши ротову порожнину випробовуваних, вчені з’ясували, що використання флосса здатне зашкодити міжзубним ясенним сосочкам. В результаті чого порушується захисний шар ясен, що, в свою чергу, загрожує розвитком запальних процесів.

Вчені вважають, що регулярне використання зубної нитки для очищення зубів після прийняття їжі здатне призвести до втрати зубів і больових відчуттів. Так що не рекомендується постійно використовувати флосс. Краще зуби очищати за допомогою зубної щітки.

"); $("#textVersion").text("Зубна нитка шкодить зубам?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21935"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Зубна нитка шкодить зубам?