Секс по телефону врятує ваші стосунки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Фахівці вважають, що секс по телефону здатний поліпшити твій день. Якщо ти зі своєю дівчиною знаходишся в різних містах, чи бажаєш спробувати щось нове, внести різноманітність у своє сексуальне життя, секс по телефону – найкраще для цього рішення.

«Секс по телефону також може стати захоплюючим доповненням до рутинного сексуального життя. Він здатний підсилити сексуальний апетит твоєї дівчини. Також це є відмінним інструменто для виклику еротичних фантазій. До того ж, немає нічого поганого в тому, щоб пробувати щось нове », – стверджує сексолог Раджан Бонсл.

Вчені провели опитування, більшість учасників якого заявили, що ніколи раніше не займалися сексом по телефону, вважаючи такі прояви любові дивними. Однак для сексу по телефону всього лише потрібно поділитися з партнеркою своїми сексуальними бажаннями, а інше вже залежить від ступеня розкутості твоєї фантазії.

"); $("#textVersion").text("Секс по телефону врятує ваші стосунки?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21942"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Секс по телефону врятує ваші стосунки?