ТОП-5 способів почати секс по телефону PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Перевага сексу по телефону полягає в тому, що ти можеш повністю віддатися своїм фантазіям і не сковувати себе фінансовими або соціальними рамками. Однак не завжди легко завести розмову на дану тему. Нижче перераховані кілька способів, як почати секс по телефону.

«Що на тобі зараз надіто? ..»

Найлегший спосіб почати секс по телефону – відразу натякнути їй на те, що в тебе зараз на умі.

Перш за все, тобі і твоїй партнерці потрібно добре виглядати, щоб відчувати себе вільно. Особливо це стосується твоєї “половинки”. Дівчатам вкрай важливо виглядати добре, навіть якщо їх при цьому ніхто не бачить.
 
«Я думаю про тебе прямо зараз …»

Спробуй закрити очі і уявити, що твоя дівчина лежить поруч. Уяви кожен її рух, подих, і концентруйся на своїх відчуттях.

Нічого страшного, якщо ти будеш почувати себе трохи скутим, їй на іншому кінці дроту теж не дуже-то легко, можеш повірити.

«Мені хотілося б зараз бути поряд з тобою …»

Згадай про секс, який був у вас раніше, і черпай своє натхнення з спогадів. Розкажи їй про те, як ти жадаєш опинитися поруч з нею, і з нетерпінням чекаєш цього моменту.

«Мені подобається те, що я відчуваю поруч з тобою …»

Їй буде приємно почути, що вона зводить тебе з розуму. До того ж, ніщо так не підвищує впевненість дівчини в собі, як усвідомлення того, як вона впливає на свого чоловіка. Проте не варто вживати занадто пишномовні слова, важливо плисти за течією і насолоджуватися тим, що відбувається.

«Що ти відчуваєш прямо зараз …»

Важливо налагодити контакт, тому періодично питай, що вона робить або відчуває в дану секунду. Якщо твоя дівчина дуже соромлива, то попроси її відповідати односкладово: «так» чи «ні». Варіанти розвитку подій тобі доведеться придумувати самому.

Також можеш поцікавитися, щоб вона зробила, якби ти був зараз поруч з нею.

"); $("#textVersion").text("ТОП-5 способів почати секс по телефону" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21945"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 способів почати секс по телефону