Як розпізнати небажання дівчини зустрічатися з тобою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Якщо не можеш зрозуміти, що відбувається у ваших з нею стосунках, ми допоможемо тобі в цьому розібратися.

Уяви ситуацію: у тебе є кохана дівчина, в якої ти щиро не чаешь душі. Ти купуєш їй дорогі подарунки, водиш в кращі ресторани, кожен день намагаєшся бути оригінальним, і взагалі, готовий дістати зірку з неба. Начебто, і вона до тебе небайдужа, але веде себе досить дивно. А може пора задуматися: чи не водить вона просто-напросто тебе за ніс

Як дівчина плює на стосунки? Спробуємо виділити кілька ознак.

То наближається, то віддаляється

Ви проводите незабутній вечір в ресторані, ти справляєш на неї враження, ви цілуєтеся при зірках, а потім ти з почуттям переможця везеш її додому. Рано радіти: завтра виявиться, що результат нульовий. Вона ні з того, ні з сього робить «обличчя цеглиною» і веде себе дуже холодно, і навіть відсторонено. Ти в замішанні, і здається, що вчорашня казка була дійсно казкою! Ти злишся, і внаслідок, теж ведеш себе більш стримано. І раптом вона змінює гнів на милість і перетворюється в грайливу пай-дівчинку. Варто тобі тільки піддатися заграванню, як вона знову стає сніжною королевою. Друже, та ти, може, для неї просто живий тренажер на уміння фліртувати і не більше того!

Саме ти першим просиш вибачення

Що б це не було: її запізнення, поганий настрій або пролитий лак для нігтів в салоні твого автомобіля – винен будеш саме ти! З докорами та припадком самобичування ти біжиш за оберемком білих троянд і шоколадок? Дарма. Краще б задумався над тим, що ваші відносини не можна назвати рівними. Вона попросту не дорожить тобою і грає, як з собачкою.

Проходить час, а відносини застигли на одному рівні

Якщо вже п’яте побачення, а ви не доходите далі кінотеатру – вважай справа труба. Навіть якщо ви зациклилися на стадії домашнього сексу раз на тиждень за розкладом – навряд чи це можна назвати повноцінними відносинами. І якщо ти робиш все для максимального зближення з нею, а вона як і раніше нерішуча, швидше за все, вона в тобі взагалі не зацікавлена. Їй лише потрібен привід від тебе позбутися.

Вона розповідає тобі про іншого чоловіка

Швидше за все, в амплуа покірної жилетки ти тиснеш в собі ревнощі і вислуховуєш довгими вечорами драматичні монологи про те, як її кинув той самий негідник. Я не здивуюся, якщо ти щиро розраховуєш на те, що одного разу вона оцінить твою вірність і відданість, прозріє, так би мовити, і впаде в твої обійми. Спустися з небес, мужик! Ти для неї – ще одна подружка-жилетка в штанях. І не більше.

Вона шукає тебе тільки тоді, коли їй щось потрібно

Подумай, не бувало такого, що кожен її дзвінок починався зі слів: «Тут така справа …», «А ти не можеш?» І «У мене до тебе прохання …»? Звичайно, тебе розпирає гордість, що ти їй потрібний. І, разом з тим, подумай: чи багато разів вона телефонувала / писала тобі з пропозицією зустрітися просто так, або запитати, хоча б, як твої справи? Може бути, почуття тут зовсім ні при чому, їй просто зручно бачити в тобі паличку-виручалочку?

Як зрозуміти, що дівчина плює на стосунки

Ти їй цікавий лише тоді, коли вона відчуває, що ти можеш піти. Жінки взагалі поводяться дуже безтурботно, поки чоловіки не перестають співати їм дифирамби і цілодобові серенади. І ти ще дивуєшся, чому твоя дівчина поводиться гордовито і не упускає можливості ображати тебе в компанії твоїх друзів? І ось, тебе, нарешті, все дістало, ти перестаєш бігати за цим стервом, знайомишся з милою дівчинкою, і, здається, життя налагоджується. Як грім серед ясного неба, на горизонті з’являється твоя снігова королева і заявляє, що ти, негідник, розбив на дрібні друзки її ніжне серце і розтоптав тендітну душу. Даю гарантію: тобі вже навіть не терпиться повернутися на місце улюбленої собачки біля її ніг. Відкрий очі – перед тобою всього лише звичайна жінка.

Твоя кар’єра їй зовсім нецікава

Погано, коли чоловік цікавий жінці лише з ракурсу свого фінансового статусу. Однак, аж ніяк не краще, якщо його робота їй зовсім байдужа. Якщо ти ділишся з подругою переживаннями з приводу проблем на роботі, а вона пропускає це повз вуха і говорить про новий манікюр …. Якщо дама закочує істерику через те, що ти не поїдеш з нею за чобітьми, оскільки будеш зайнятий на роботі – судячи з усього, вона не співвідносить твою діяльність зі своїми поглядами на життя. По ходу, у неї взагалі немає на тебе ніяких поглядів.

"); $("#textVersion").text("Як розпізнати небажання дівчини зустрічатися з тобою?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21948"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як розпізнати небажання дівчини зустрічатися з тобою?