Як швидко схуднути? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Для тих, хто не знає, як швидко схуднути, у нас є відмінне і просте рішення.

Відповідь на питання “як швидко схуднути” може бути досить простою. Простою настільки, що доводиться тільки знизувати плечима – і чому це до неї досі ніхто не додумався?

А спосіб дуже простий – вживати дрібно нарізану їжу. На думку дослідників з Університету Арізони в США, такий принцип харчування добре стимулює процес схуднення.

Щоб зрозуміти, як швидко схуднути і позбутися від зайвих жирових клітин, був проведений експеримент за участю двох груп добровольців. Всі вони перед тим, як щільно пообідати, повинні були з’їсти по рогалику. З однією лише різницею – перша група їла булочку цілими, друга вживала їх після розрізання на чотири шматочки.

Після того як випробуваним запропонували на вибір страви для основного обіду, виявилося, що ті що з’їли рогалик цілим відчували підвищений апетит в порівнянні з протилежною контрольною групою.

Вчені вважають, що у випадку з нарізаною на дрібні порції їжею людський мозок, так би мовити, йде по шляху самообману. Іншими словами, людина через зорові сигнали сприймає нарізану їжу як велику порцію в порівнянні з тим же об’ємом їжі, але не нарізаної. У той же час, менші шматки зазвичай пережовують більш ретельно, що веде до кращого насичення – і є чудовою відповіддю на питання “як швидко схуднути?”.

"); $("#textVersion").text("Як швидко схуднути?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21916"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як швидко схуднути?