Як вибрати вино? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Не вір, що мистецтву вибирати вино майже неможливо навчитися. Ми допоможемо зробити тобі в цій справі перші впевнені кроки.

1. Купуючи вино оптом

У кожної людини бувають випадки в житті, коли потрібно досить багато спиртних напоїв – сімейні свята, вечірки з друзями. Що ж, про це треба подумати заздалегідь. Зверни увагу, чи не проводяться в магазинах і супермаркетах по сусідству які-небудь акції з вином. Якщо так, то напевно там будуть знижки, особливо при покупці більш-менш великих партій вина. У разі, якщо сервіс торговельного закладу дозволяє, попроси спробувати на смак сорти вин які зацікавили тебе. І ще порада: купуючи одразу кілька пляшок спиртного, візьми як червоне, так і біле вино. У цьому випадку ти зможеш уникнути розчарування декого з твоїх гостей.

2. Вибираючи рідкісне вино

Такий напій, який здатний своїм відмінним букетом і аристократичним лейблом вбити наповал улюблену жінку або важливого партнера по бізнесу, в простому магазині, швидше за все, не купиш. У ресторані – цілком можливо. І добре, якщо ти знавець у цій сфері. Але якщо ти «чайник», теж не переймайся. Є вихід – запроси до столика сомельє, який повинен бути в кожному пристойному ресторані. Спец, оцінивши твої фінансові можливості, підкаже тобі, яке з вин найкраще буде личити для даного моменту.

3. Краще старе вино

У цьому випадку, звичайно, необхідно мати на увазі одну особливість. У якомусь сенсі, навіть міф. Мова йде про традиційне уявлення, що чим старіше вино, тим воно повинно бути краще і відповідно дорожче. Тим часом, як стверджують фахівці, значний вік напою ще не означає автоматично високу якість вина. Але розщедритися на старе вино все ж доведеться. На жаль, така традиція – нічого з цим не поробиш. І якщо ти все ж зважився, то придумай який-небудь підходящий привід для покупки саме старого витриманого вина. Наприклад, тобі скоро стукне 30 років? Що скажеш, наприклад, про який-небудь Bordeaux врожаю 1982 року? Чи не правда, символічно? До речі, відкорковуючи пляшку з 30-річною благородною рідиною, буде цілком до місця пофілософствувати про життя і згадати свої юні роки.

На здоров’я!

"); $("#textVersion").text("Як вибрати вино?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21929"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати вино?