Як побороти чутливість зубів? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Недавнє дослідження показало, що кожен 8-й страждає від чутливості зубів. Напевно ти теж не раз стикався з подібною проблемою. Нижче перераховані деякі універсальні способи, завдяки яким можна самостійно позбавитися від зубного болю.

1. Скороти кількість вживання кави і вина

«Кислотні продукти, такі як вино, цитрусові та кава, як правило, призводять до ерозії емалі», – стверджує стоматолог доктор Джон М. Кокс.

А без цього захисного зовнішнього шару зуби приречені на збільшення чутливості.

2. З розумом підходь до вибору пасти

Зубна паста, яка відбілює зуби, часто містить фосфати, які роблять зуби чутливими. Замість цього, знайди хорошу зубну пасту, яка містить нітрат калію, що блокує рецептори, і зменшує ризик больової реакції на холодне або гаряче.

3. Рідко відбілюй зуби

«Відбілюючі засоби містять неабияку дозу абразивних речовин. Тому, щоб уникнути чутливості зубів, варто вибілювати зуби максимум раз на півроку », – радить доктор Кокс.

4. Зубна щітка повинна бути м’якою

Завдяки зубній щітці з м’якою щетиною можна уникнути подразнення ясен.

Доктор Кокс стверджує, що щітка з жорсткою щетиною може викликати опускання ясен, що може спровокувати пошкодження нервів і заподіяти біль.

"); $("#textVersion").text("Як побороти чутливість зубів?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21932"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як побороти чутливість зубів?