Що приваблює жінок? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Гумор допоможе тобі здаватися в очах дівчини більш привабливим, у відповідності з новим дослідженням, опублікованомe в журналі «Personality and Individual Differences».

Британські вчені запитали у 40 добровольців, що б ті взяли з собою на безлюдний острів. І хоча експерти не вимагали від випробовуваних комічних відповідей, майже половина опитаних відповіли на це питання з гумором.

Після першої частини експерименту, 11 незалежних суддів зіставили відповіді «піддослідних» і ступінь їх привабливості. Як виявилося, ті з чоловіків, хто дав смішнішу відповідь на питання, виявилися найбільш привабливими для короткочасних і довгострокових відносин.

Дослідники вважають, що жінки віддають перевагу веселим чоловікам для несерйозних інтрижок, тому що з ними буде простіше розлучитися.

"); $("#textVersion").text("Що приваблює жінок?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21901"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що приваблює жінок?