Що робити після того як ти її спокусив? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Експерти по частині спокушання жінок знають: є різниця між простим пікапом з красунею – і подальшими стосунками з нею.

Відносини – це більше ніж секс. Відносини і спокушання – це трошки різні речі і плутати їх не варто. Спокуса і відносини тісно взаємопов’язані, але все-таки вони різні, і діяти потрібно по-різному. Природно, перед тим як вступити у відносини, потрібно спокусити дівчину. Я свято вірю в те, що відносини починаються тільки після сексу, – говорить експерт.

Спілкування з дівчиною після сексу не закінчується, воно навпаки тільки починається. Як на мене, стосунки будувати набагато складніше, ніж спокусити якусь красуню, тому що для відносин потрібно набагато більше ресурсів.

Як думають багато? Переспав з дівчиною і все – вона твоя. Більше робити нічого не треба. Ця думка помилкова. Адже, якщо ти хочеш прилаштувати дійсно міцні і гармонійні стосунки, вам варто гарненько викластися. Відносини – це коли обидва партнери однаково вкладаються своїми ресурсами: часом, грошима, емоційними зусиллями. А не так що хлопець все робить, а вона приймає це як належне. Це не відносини або, принаймні, не рівноправні відносини, а хіба цього ти хочеш?

Багато бійців приходять до нас на тренінги з самими різними цілями. Комусь треба багато і побільше, хтось хоче знайти одну єдину або повернути колишню, а хтось вже знайшов свою судження, але не знає, як її зацікавити. І не важливо, хто на якому етапі – всі ми підсвідомо чи свідомо шукаємо одну ту саму, яка буде матір’ю наших дітей.

Але як визначити, хто саме – та сама? Як зрозуміти, що це саме та дівчина, яка мені потрібна і яка буде матір’ю моїх дітей? Ось тут пікап допомагає як не можна до речі. Після спілкування з десятками або сотнями дівчат ти приблизно вже можеш скласти собі портрет «ідеальної», ти вже знаєш, які риси характеру тобі подобаються в дівчатах, як вона має виглядати, що вона повинна робити, як себе вести, як одягатися, який у неї повинен бути смак, її погляди на життя, її життєві пріоритети, цінності.

Часто буває так, що хлопець вчепиться в дівчину – і думає що це саме вона, та сама. А насправді це не вона, не його типаж або вони просто різні і не підходять один одному, але він цього не знає або не усвідомлює, тому що у нього немає досвіду спілкування з жінками. Він не знає, що дівчата бувають різні. Хоча це цілком нормально, що люди різні і що не всі один одному підходять. Інакше б не було стільки розлучень і сварок. Та й знайти собі пару було б тоді сущою дрібницею.

Незважаючи на те, що відносини повинні бути рівноправними, головним у них все одно залишається хлопець. Він ініціатор – від нього повинні виходити ідеї та пропозиції. Адже чому розпадаються пари або партнери починають ходити «наліво»? Все просто. Тому що все стає нудно, банально і передбачувано. Кому цікаво жити по прочитаному вже сто разів сценарію, коли кожен день схожий на попередній, а якщо і настають зміни, то тільки завдяки майбутніх свят?

Пікапер – це людина, яка знає толк в дівчатах, вміє доглядати за ними, знає які емоції варто їм давати. Він знає, як проводити побачення, як зробити їх яскравими і насиченими. Це людина, яка постійно розвивається, пізнає щось нове, не стоїть на місці, саме тому з ним ніколи не буде нудно. Ставай саме таким!

"); $("#textVersion").text("Що робити після того як ти її спокусив?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21910"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що робити після того як ти її спокусив?